Lato z Radiem 2016. Ostatni koncert gramy w Otwocku

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2016 17:00
Na ostatnim koncercie Lata z Radiem 2016 zagrają: De Mono, Golec uOrkiestra oraz T-Love,
Lato z Radiem 2016, tak było w Augustowie
Lato z Radiem 2016, tak było w AugustowieFoto: Sebastian Gołos

To zespoły, które zapewnią wieczór pełen niezapomnianych emocji, nie tylko muzycznych. Wcześniej na scenie dla najmłodszych wystąpi Arka Noego. Finałową imprezę poprowadzi Marcin Kusy, a w studiu plenerowym Radiowej Jedynki będzie można spotkać Sławę Bieńczycką, Karolinę Rożej oraz Bogdana Sawickiego.

Dzięki poszerzonej współpracy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej część tegorocznych koncertów można oglądać na żywo dzięki realizacji telewizyjnej na stronie latozradiem.pl. Ponadto obszerne materiały są retransmitowane na antenie TVP3.


Radiowa Jedynka zaprasza na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

***

Materiały prasowe/gs/kul

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. Sarsa: cieszę się, że mogę być tego częścią

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 20:00
- Jestem onieśmielona, taka zaangażowana publiczność to coś wspaniałego - deklaruje artystka, która w Inowrocławiu debiutowała na scenie Lata z Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. Brathanki prezentują prapremierę singla

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 20:30
- Tekst singla napisała nasza wspaniała wokalistka, Agnieszka Dyk - mówi Janusz Mus. - To jest mój debiut, tytuł piosenki to "Chodź tu do mnie" - zdradza autorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Szroeder: bałam się, że zostanę zaszufladkowana

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 19:30
- To jest czas, kiedy naturalnie szukam swoich dróg. Chciałabym, żeby słuchacze mi na to pozwalali. To jest wielka frajda - przyznaje 20-letnia wokalistka.
rozwiń zwiń