Lato z Radiem 2016. Trasa koncertowa zakończona

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2016 11:39
28 sierpnia, koncertem w Otwocku, zakończyła się trasa koncertowa Lata z Radiem 2016. Fani radiowej Jedynki bawili się na koncertach ponad 30 największych gwiazd polskiej sceny muzycznej w 18 miejscowościach na terenie całego kraju.
Audio
  • Rozmówcy Romana Czejarka - Sława Bieńczycka, Karolina Rożej i Bogdan Sawicki - wspominają tegoroczną trasę "Lata z Radiem" (Lato z Radiem/Jedynka)
Tegoroczne koncerty Lata z Radiem prowadzili (od lewej) Robert Kilen, Monika Tarka i Marcin Kusy
Tegoroczne koncerty Lata z Radiem prowadzili (od lewej) Robert Kilen, Monika Tarka i Marcin KusyFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Tegoroczna trasa Lata z Radiem rozpoczęła się 25 czerwca w Legionowie, a zakończyła 28 sierpnia koncertem w Otwocku. Przez ponad 2 miesiące, w letnie weekendy, ekipa radiowej Jedynki wraz z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej zagościła w 18 miejscowościach w całym kraju, pozostawiając po sobie niezapomniane emocje, rozśpiewaną publiczność i mnóstwo pozytywnych wspomnień. Niezwykłą rodzinną atmosferę zapewniła podczas imprez ekipa Polskiego Radia Dzieciom. Ponadto o dobre nastroje najmłodszych uczestników koncertów dbały również zespoły Arka Noego, Dzieci z Brodą i Centrum Uśmiechu. Każdy koncert kończył się niesamowitym pokazem sztucznych ogni.

W trakcie imprez uczestnicy sami mogli poczuć się jak gwiazdy, odwiedzając studio plenerowe Radiowej Jedynki i udzielając wywiadu Sławie Bieńczyckiej, Karolinie Rożej i Bogdanowi Sawickiemu. Dziennikarze, oprócz spotkań ze słuchaczami, w trakcie których przybliżali wszystkim chętnym tajniki działania radia, przeprowadzali także rozmowy z gwiazdami występującymi na trasie, prowadzili audycje w miastach goszczących Lato z Radiem, a w trakcie koncertów zdawali na antenie relacje z tego, co działo się na scenie oraz za kulisami. O dobrą zabawę w trakcie koncertów dbali na zmianę Monika Tarka-Kilen i Robert Kilen oraz Marcin Kusy.  

 

W tym roku dzięki poszerzonej współpracy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej część tegorocznych koncertów można było oglądać na żywo na stronie latozradiem.pl. Ponadto obszerne materiały retransmitowane były na antenie TVP3.

Trasa koncertowa Lata z Radiem dobiegła końca, ale audycja, jak co roku, pozostanie na antenie Jedynki do końca kalendarzowego lata (23 września). Do słuchania zapraszamy od poniedziałku do soboty, w godz. 9.00-13.00, oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

***

materiały prasowe/pg

Czytaj także

Ewa Farna i jej przedkoncertowy stres

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2016 14:50
Tuż przed swoim koncertem w Stalowej Woli plenerowe studio Jedynki odwiedziła wokalistka Ewa Farna. - Na szczęście do was zdążyłam, zgubiliśmy się, jechaliśmy pół godziny z hotelu, który oddalony jest chyba o pięć minut drogi na piechotę - przyznała artystka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. Ostatni koncert gramy w Otwocku

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2016 17:00
Na ostatnim koncercie Lata z Radiem 2016 zagrają: De Mono, Golec uOrkiestra oraz T-Love,
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem. Andrzej Piaseczny zdradza jaka publiczność jest najważniejsza

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2016 21:00
- Moim fani dorastają razem ze mną. Tylko ktoś, kto przeszedł na scenie długa drogę, wie, że dla niego, dla mnie najważniejsi są ci ludzie, którzy wracają na koncerty - przyznaje wokalista.
rozwiń zwiń