X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magia Dzikiego Zachodu wciąż trwa?

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2016 07:00
Pod koniec lat 50. widzowie zobaczyli pierwszy odcinek "Bonanzy", western był już wtedy popularnym gatunkiem filmowym. A dzisiaj?
Czy mali chłopcy wciąż marzą o byciu kowbojem?
Czy mali chłopcy wciąż marzą o byciu kowbojem?Foto: Glow Images/East News

Czy takie filmy wciąż są chętnie oglądane i czy westerny obecnie wciąż powstają? Kto jest największą ikoną tego gatunku? Jaka jest prawda o kowbojach, złych Indianach, fortach i salonach zapytamy krytyka filmowego Wiesława Kota. Początek rozmowy po 9.20.

W kolejnej godzinie porozmawiamy o westernie w Polsce. W miejscowości Ściegny k/ Karpacza odbywają się niezwykłe imprezy i rodea. Kalendarz wydarzeń w Ściegnach przedstawi Jerzy Pokój – twórca i szeryf Western City w Ściegnach.

W związku z 95-leciem urodzin Stanisława Lema, patrona krakowskiego Ogrodu Doświadczeń, odwiedzimy to ciekawe miejsce. Co tam można zobaczyć, czy są wystawy albo działania i atrakcje skierowane także dla najmłodszych? O tym opowie Rafał Sworst, kierownik Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema. 

***

Do słuchania audycji "Lato z Radiem" w poniedziałek (12.09) między 9.00 a 12.00 zaprasza Roman Czejarek

gs

Zobacz więcej na temat: western
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nie każdy może być aż tak "Żelazny"

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2016 14:38
- Pierwsze pokazy nad Zalewem Zemborzyckim pod Lublinem poleciałem "na rympał". Tak bardzo chciałem się pokazać, że niewiele by brakowało, a skończyłbym w tym zbiorniku - wspominał w Jedynce płk Wojciech Krupa, który jest prowadzącym w Grupie Akrobacyjnej "Żelazny".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień Dobrych Wiadomości. Jak świętuje świat?

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2016 14:22
Amerykańscy dziennikarze powtarzają, że dobra wiadomość to zła wiadomość, bo inaczej ludzie nie będą nią zainteresowani - dlatego w codziennych doniesieniach obywatele USA słyszą głównie o politycznych sporach i brutalnych przestępstwach. Sprawdzamy, czy w innych krajach panują podobne zwyczaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak kanon piękna oderwał się od rzeczywistości

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2016 15:47
- W kolorowych pismach zdjęć się nie retuszuje, tylko tworzy. Regułą jest, że nogi modelek są rozciągane o 30 procent, że poprawia się im twarz i cerę. Oryginał jest tylko punktem wyjścia do pracy czysto graficznej - mówi Joanna Hatizow, kosmetolog.
rozwiń zwiń