X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szefowie mediów z całej Europy w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016 14:00
Na międzynarodową konferencję, którą zorganizowało Polskie Radio, przybyli przedstawiciele największych mediów publicznych w Europie, między innymi dyrektorzy BBC Hellen Boaden i Graham Ellis oraz dyrektor generalny Deutschlandradio Willi Steul.
Audio
  • Proces cyfryzacji radia w różnych krajach Europy - materiał Magdaleny Skajewskiej (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Co dalej z procesem cyfryzacji radia? – relacja Wojciecha Cegielskiego (Cztery Pory Roku/Jedynka)
  • Relacja Magdaleny Skajewskiej podsumowująca drugą sesję konferencji i rozmowa Wojciecha Cegielskiego z dyrektorem publicznego radia w Mołdawii Wieczesławem Gheorghisenco (Muzyczna Jedynka)
  • Relacja Magdaleny Skajewskiej podsumowująca Europejskie Forum Radiowe (Ekspres Jedynki)
  • Relacja Magdaleny Skajewskiej podsumowująca Europejskie Forum Radiowe (Polska i Świat/Jedynka)
Szefowie mediów z całej Europy w Krakowie
Foto: Łukasz Kowalski/IAR

Celem konferencji jest rozpoczęcie poważnej dyskusji na temat kierunku, w jakim powinna podążać cyfryzacja radia w Europie.

Wyjątkowość wydarzenia podkreśla fakt, że na zaproszenie Polskiego Radia do Krakowa przyjechali eksperci o bardzo dużym wpływie na opinię europejską, reprezentujący zarówno zachód, jak i wschód naszego kontynentu. Gośćmi Forum - oprócz dyrektorów BBC i Deutschlandradio - będą m.in. Rene Zavoral, dyrektor generalny Czeskiego Radia; Miklos Vaszily, dyrektor generalny węgierskiego nadawcy publicznego MTVA; Olga Bordeianu, dyrektor generalna Teleradio Moldova; Paolo Lazzarini, dyrektor techniczny Radia Watykańskiego oraz przedstawiciele europejskich organizacji i przemysłu.

- W Polsce zasięg emisji cyfrowej DAB+ obejmuje ponad 50 proc. populacji kraju, jednak słuchalność nadal jest na minimalnym poziomie. Z tym problemem zmagają się także nasi sąsiedzi, ale dotyczy on praktycznie każdego kraju europejskiego. Inicjujemy zatem poważną dyskusję, łącząc w Krakowie wschód z zachodem. Mamy nadzieję, że nasz głos pozwoli w dłuższej perspektywie na sformułowanie narodowych strategii rozwoju radiofonii publicznych w krajach całej Europy - przekonuje Barbara Stanisławczyk, prezes Zarządu Polskiego Radia.

Europejskie Forum Radiowe odbywa się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie 6 października w godz. 10-17.


Mat. pras./mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Barbara Stanisławczyk: pytanie o technologiczną przyszłość radia pozostaje otwarte

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016 08:53
Mało kto zdaje sobie sprawę, że cyfrowy system nadawania i odbiorniki cyfrowe istnieją - powiedziała w "Sygnałach dnia" prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk. Przyszłość cyfryzacji radia w Europie będzie omawiana dziś w Krakowie na Europejskim Forum Radiowym.
rozwiń zwiń