X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojna domowa? Pomyślcie o mediatorze

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2016 08:00
W audycji porozmawiamy o tym, w jakich sytuacjach i w jaki sposób domowe konflikty pomaga rozwiązać rodzinny mediator.
Gdy sytuacja rodzinna staje na ostrzu noża, wiele osób decyduje się na rozstrzygnięcie spornych kwestii w sądzie. A może przed złożeniem pozwu warto spróbować mediacji?
Gdy sytuacja rodzinna staje na ostrzu noża, wiele osób decyduje się na rozstrzygnięcie spornych kwestii w sądzie. A może przed złożeniem pozwu warto spróbować mediacji?Foto: GlowImages/EastNews

Jaka jest jego rola i co wtedy, gdy jego metody rozwiązywania sporu zawodzą? Zapytamy o to Roberta Bocha, mediatora rodzinnego.

Po 10. zastanowimy się, skąd przyszła moda na niechlujne, poszarpane i rozdarte ubrania, które tak często widujemy na ulicach. To pomysł kreatorów, wielkich odzieżowych sieci handlowych czy może własna inwencja młodych ludzi? O tym Ewa Rubasińska, stylistka.

W reportażu Agnieszki Ciecierskiej powiemy o jubileuszu zespołu "Gawęda", w którym występowali niegdyś m.in. aktorka Anna Nehrebecka, muzyk Marek Kościkiewicz czy modelka Magdalena Mielcarz.

Po 11., w Dniu Ratownictwa Medycznego, porozmwiamy o tym, jak postrzegany jest zawód ratownika medycznego, jaki jest jego autorytet i społeczne zaufanie, a także jaki jest poziom wiedzy nt. udzielania pierwszej pomocy. Naszym gościem będzie Grzegorz Kaczmarski, ratownik medyczny.

***

Na "Cztery pory roku" w czwartek (13.10) w godz. 9.10-12.00 zaprasza Małgorzata Raducha.

mg/ab

Zobacz więcej na temat: kryzys małżeństwo rodzina
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ostatni szczęśliwy dzień w życiu to ten przed ślubem?

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2016 12:00
- Ludzie zazwyczaj nie potrafią rozmawiać inaczej niż na poziomie przekonań, bo tak należy, bo inni tak robią. Dopiero, kiedy siadają przy stole z nami, kiedy rozmawiamy o ich emocjach, potrzebach, okazuje się dlaczego naprawdę chcą spędzać święta z rodzicami - mówi Beata Janowska, mediatorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Fotografia to otwarta książka, którą zapisuję po swojemu"

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016 10:42
- Droga fotografa to jest sposób na życie. Trzeba szukać. Bez szukania i ciekawości nie ma fotografii. Staram się inspirować różnymi dziedzinami - opowiada Michał Warda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Pulikowski - inżynier od małżeńskich relacji

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2016 11:45
Gościem Rafała Porzezińskiego był wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz w Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu, który od trzydziestu lat czynnie zaangażowany jest w działalność Duszpasterstwa Rodzin.
rozwiń zwiń