Po drugiej stronie lustra - Paweł Królikowski

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2016 08:30
Znany aktor, reżyser, scenarzysta, ale także kompozytor i tekściarz - Paweł Królikowski będzie gościem Anny Stempniak w audycji "Po drugiej stronie lustra".
Paweł Królikowski
Paweł KrólikowskiFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Paweł Królikowski to także ojciech piątki dzieci. Przez 13 lat realizował telewizyjne programy dla najmłodszych dzieci pt. "Truskawkowe studio", do których napisał ponad 100 piosenek.

O pracy nad tym cyklem, ale też o tym, jak tworzy role, jak widzi swoją rolę w rodzinie i jak się tu spełnia porozmawiamy w czwartkowy wieczór.

***

Na audycję "Po drugiej stronie lustra" w cyklu "Twarzą w twarz" w czwartek (27.10) o godz.23.10 zaprasza Anna Stempniak.

ab/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zadara: tekst jest mądrzejszy od nas

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 16:38
- Często do danego tekstu podchodzi się z tezą, którą następnie próbuje się z niego wydobyć. My działamy w sposób radykalnie odmienny - mówił w Jedynce reżyser "Dziadów".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Łoziński: kręcenie filmów to forma terapii

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2016 08:27
Rozmowa o miłości i nienawiści, o presji, o wolności o tworzeniu filmów. W audycji "Po drugiej stronie lustra" wybitny reżyser - dokumentalista Paweł Łoziński opowiedział Joannie Sławińskiej o swoim najnowszym filmie "Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham" i innych znakomitych dokumentach: "Chemia", "Ojciec i syn", "Miejsce urodzenia".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Audrey Hepburn - matka, żona, gwiazda Hollywood

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 15:00
Ikona kina, gwiazda "Śniadania u Tiffany'ego" stawiała przede wszystkim na rodzinę. - Dla niej Oscarami byliśmy my, jej dwaj synowie. To dzieci uważała za swoje najważniejsze osiągnięcie - mówi Lucca Dotti, współautor książki "Audrey w domu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Królikowski zdradza tajemnicę sukcesu seriali

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 17:00
- Seriale kojarzą się z opowieścią, która zaczęła się wcześniej, trwa i będzie trwać. Dają człowiekowi poczucie stabilizacji, że jest coś stałego, na czym można się oprzeć. To taki poukładany świat, w którym każdy ma swoich ukochanych bohaterów - mówił Paweł Królikowski.
rozwiń zwiń