X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Autyzm. Czy da się z nim normalnie żyć?

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2016 09:00
W audycji porozmawiamy o tym, jak pomagać rodzinom wychowującym dzieci z autyzmem, a także osobom dorosłym dotkniętym tym zaburzeniem.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay (Domena publiczna)

Temat ten podejmiemy w związku z rozpoczynającym się 1 grudnia Europejskim Tygodniem Autyzmu. Naszymi gośćmi będą Joanna Burgiell, terapeutka z Fundacji Synapsis oraz mama 12-letniego Mikołaja, podopiecznego tej fundacji. W programie także relacja z warszawskiej klubokawiarni "Życie jest fajne" prowadzonej przez osoby z autyzmem związane z Fundacją Ergo Sum.

Po godz. 10.00 zazprezentujemy kolejne prace nadesłane na konkurs "Choinki Jedynki". Odnotujemy też przypadającą tego dnia rocznicę powołania Kazimierza Górskiego na selekcjonera polskiej reprezentacji w piłce nożnej (miało to miejsce 1 grudnia 1970 r.).

W ostatniej godzinie audycji zaprosimy na spotkanie z Markiem Fiedlerem, synem Arkadego Fiedlera, autora książki "Dywizjon 303", według której powstaje właśnie film fabularny. Pretekstem do tej rozmowy jest rocznica ustanowienia w 1918 roku biało-czerwonej szachownicy, symbolu polskiego lotnictwa wojskowego.

***

Na audycję "Cztery pory roku" w czwartek (1.12) w godz. 9.10-12.00 zaprasza Sława Bieńczycka.

mg/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Autyzm to nie choroba. Prawdy i mity

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 14:40
Wiele osób usłyszało o autyzmie dzięki filmowi "Rain Man", wokół tego tematu narosło jednak sporo mitów. Jak wyjaśnia terapeutka Olga Świeża, autyzm nie jest chorobą, a całościowym zaburzeniem rozwojowym, dotykającym każdego obszaru rozwoju.
rozwiń zwiń