X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

45 lat Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2016 09:45
Trudno uwierzyć, że jeszcze 45 lat temu w miejscu, gdzie dzisiaj są sześciopasmowe autostrady, była pustynia.
Program gospodarczy towarzyszący udziałowi Polski w EXPO 2020 w Dubaju będzie realizowany w latach 2019-2021 - poinformowała PAIH.
Program gospodarczy towarzyszący udziałowi Polski w EXPO 2020 w Dubaju będzie realizowany w latach 2019-2021 - poinformowała PAIH.Foto: Pixabay (Domena publiczna)

Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj, który jest kojarzony z blichtrem, bogactwem, najwyższym budynkiem na świecie, największym hipermarketem oraz największą liczbą luksusowych samochodów na drogach. O młodym państwie, które świętuje swoje urodziny, opowie Anna Dudzińska.

W Hawanie trwają uroczystości pożegnalne Fidela Castro. Lewicowi przywódcy Ameryki Łacińskiej mówią o "wielkim przyjacielu" i "wielkim przywódcy", krytycy Castro – także w tej części świata - o tyranie i dyktatorze. Jaki wpływ Castro miał na kraje Ameryki Łacińskiej, jaką spuściznę po sobie zostawia i kto teraz stanie na czele antyamerykańskiej, lewicowej latynoskiej koalicji? O tym w rozmowie m.in. z Walterem Raudalesem, dziennikarzem i działaczem politycznym z Salwadoru.

Premier Albanii Edi Rama przestrzegł, że jeśli Unia Europejska nie będzie walczyć o kraje bałkańskie, wpadną one w sidła Rosji. Serbia, Bośnia, Kosowo, Macedonia, Czarnogóra i Albania starają się o członkostwo w UE, ale są na różnych etapach rozmów negocjacyjnych. Czy mogą liczyć na rozszerzenie UE? - zapytamy Martę Szpalę z Ośrodka Studiów Wschodnich.

***

Na "Więcej świata" w czwartek (1.12.) o godz. 18.15 zaprasza Michał Żakowski.

ut/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Podniebne tramwaje, ekspansja rowerów i 7 tysięcy miejsc hotelowych - w Dubaju powstanie dzielnica przyszłości

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2016 09:30
Dla 35 tysięcy mieszkańców w Dubaju powstanie eksperymentalna dzielnica przyszłości. Ma zmienić wizerunek miasta kojarzonego dotąd z autostradami i ponad miarę rozwiniętym transportem samochodowym.
rozwiń zwiń