X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jaki to był rok dla aktorskiego małżeństwa Żaków?

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2016 15:00
- Co roku mówię to samo, że sukcesem jest to, że przeszliśmy rok w zdrowiu, i że ciągle lubimy się w naszej rodzinie - mówił w radiowej Jedynce aktor Cezary Żak.
Audio
  • Rozmowa z Katarzyną i Cezarym Żak (Święta z radiową Jedynką)
Katarzyna i Cezary Żakowie na gali wręczenia Wiktorów, na Zamku Królewskim w Warszawie w marcu 2015 r.
Katarzyna i Cezary Żakowie na gali wręczenia Wiktorów, na Zamku Królewskim w Warszawie w marcu 2015 r.Foto: PAP/Stach Leszczyński

Dla Katarzy Żak najważniejszymi wydarzeniami mijającego roku były premiera jej płyty i zakończenie zdjęć do popularnego serialu "Ranczo". - Rolą, którą tam grałam zdobyłam sympatię głównie kobiet, ale też zmieniła ona moje życie, jeśli chodzi o społeczne myślenie o kobietach. Zaangażowałam się w różne formy działalności mające na celu aktywizację kobiet 45+. Spotkania z kobietami dały mi siłę do nagrania płyty - podkreślała aktorka.

Na początku 2016 roku ukazał się krążek "Bardzo przyjemnie jest żyć". Znalazły się na nim piosenki w wykonaniu Katarzyny Żak z tekstami takich twórców jak: Wojciech Młynarski, Artur Andrus, Jan Wołek czy Piotr Bukartyk. - Ci twórcy napisali teksty o kobietach tak różne, jak różne są kobiety - oceniła Katarzyna Żak.

Na czym polegał fenomen serialu "Ranczo" i czy są plany kontynuacji filmu? Która z postaci - wójt czy ksiądz - była bliższa Cezaremu Żakowi? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Boże Narodzenie z Jedynką

Prowadzi: Marcin Kusy

Rozmawiała: Martyna Podolska

Goście: Katarzyna Żak (aktorka) i Cezar Żak (aktor)

Data emisji: 26.12.2016

Godzina emisji: 10.13

ab/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pieciogroszówki słońca" - reportaż Alicji Grembowicz

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 11:52
Postać Solejukowej w serialu "Ranczo" była dla niej niezapomnianym doświadczeniem. Okazało się, że dla wielu kobiet, szczególnie z małych miejscowości, fikcyjna pani Kazia z Wilkowyj jest przyczyną prawdziwych zmian w ich życiu.
rozwiń zwiń