Jaki to był rok dla aktorskiego małżeństwa Żaków?

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2016 15:00
- Co roku mówię to samo, że sukcesem jest to, że przeszliśmy rok w zdrowiu, i że ciągle lubimy się w naszej rodzinie - mówił w radiowej Jedynce aktor Cezary Żak.
Audio
  • Rozmowa z Katarzyną i Cezarym Żak (Święta z radiową Jedynką)
Katarzyna i Cezary Żakowie na gali wręczenia Wiktorów, na Zamku Królewskim w Warszawie w marcu 2015 r.
Katarzyna i Cezary Żakowie na gali wręczenia Wiktorów, na Zamku Królewskim w Warszawie w marcu 2015 r.Foto: PAP/Stach Leszczyński

Dla Katarzy Żak najważniejszymi wydarzeniami mijającego roku były premiera jej płyty i zakończenie zdjęć do popularnego serialu "Ranczo". - Rolą, którą tam grałam zdobyłam sympatię głównie kobiet, ale też zmieniła ona moje życie, jeśli chodzi o społeczne myślenie o kobietach. Zaangażowałam się w różne formy działalności mające na celu aktywizację kobiet 45+. Spotkania z kobietami dały mi siłę do nagrania płyty - podkreślała aktorka.

Na początku 2016 roku ukazał się krążek "Bardzo przyjemnie jest żyć". Znalazły się na nim piosenki w wykonaniu Katarzyny Żak z tekstami takich twórców jak: Wojciech Młynarski, Artur Andrus, Jan Wołek czy Piotr Bukartyk. - Ci twórcy napisali teksty o kobietach tak różne, jak różne są kobiety - oceniła Katarzyna Żak.

Na czym polegał fenomen serialu "Ranczo" i czy są plany kontynuacji filmu? Która z postaci - wójt czy ksiądz - była bliższa Cezaremu Żakowi? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Boże Narodzenie z Jedynką

Prowadzi: Marcin Kusy

Rozmawiała: Martyna Podolska

Goście: Katarzyna Żak (aktorka) i Cezar Żak (aktor)

Data emisji: 26.12.2016

Godzina emisji: 10.13

ab/pg

Czytaj także

"Pieciogroszówki słońca" - reportaż Alicji Grembowicz

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2017 11:52
Postać Solejukowej w serialu "Ranczo" była dla niej niezapomnianym doświadczeniem. Okazało się, że dla wielu kobiet, szczególnie z małych miejscowości, fikcyjna pani Kazia z Wilkowyj jest przyczyną prawdziwych zmian w ich życiu.
rozwiń zwiń