X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Między nami - babciami, dziadkami i wnuczętami

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2017 09:30
W przededniu Świąt Babci i Dziadka porozmawiamy o relacjach między wnukami a dziadkami i tym, co przedstawiciele różnych pokoleń dają sobie nawzajem.
Między nami - babciami, dziadkami i wnuczętami
Foto: Pixabay (Domena publiczna)

Naszymi gośćmi będą Zofia i Stefan Zubczewscy, którzy mają czworo wnucząt i prowadzą blog "Babcia Polka" oraz Agnieszka Robak – psycholog dziecięca. To spotkanie po godz. 11.

Wcześniej w audycji powiemy o Roku Rzeki Wisły, przedsięwzięciu organizowanym w 550. rocznicę  pierwszego wolnego flisu tą rzeką. Nasze studio odwiedzi Robert Jankowski, prezes Fundacji Roku Rzeki Wisły.

Wybierzemy się też w podróż po województwach, w których trwają właśnie zimowe ferie (m.in. śląskie, pomorskie i łódzkie). Zajrzymy na Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie organizowane są bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne, będziemy w gdyńskim Centrum Nauki "Experyment", a także w Ośrodku Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk w Bełchatowie, gdzie funkcjonuje jeden z niewielu stoków narciarskich w centrum Polski.

***

Na "Cztery pory roku" w piątek (20.01) w godz. 9.10-12.00 zaprasza Sława Bieńczycka.

mg/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Drzewo genealogiczne - warto kultywować więzi międzypokoleniowe

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2016 12:34
- Czujemy się wtedy komfortowo, jesteśmy zaopiekowani, przytuleni, wiemy, skąd jesteśmy - mówiła w Jedynce psycholog Aneta Styńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Święto babci i dziadka. Czego o nich nie wiemy?

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2016 16:00
- Nie jesteśmy babciami o jakich pisano w bajkach. To obraz nie współczesny, a XIX-wieczny - mówi Zofia Zubczewska, prowadząca portal dla seniorów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Starość i radość. Jak cieszyć się życiem?

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 01:43
- Chcemy pokazywać, że osoby starsze nie są niewidzialne. Jest w nich potencjał doświadczenia i wiedzy, są nośnikami tego, co się wydarzyło oraz co już odchodzi - mówi Joanna Mielczarek, dyrektor Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich".
rozwiń zwiń