X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowa Jedynka na 41. Biegu Piastów

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 10:48
W weekend 4-5 marca w Szklarskiej Porębie odbyły się główne zmagania w ramach 41. Biegu Piastów – Festiwalu Narciarstwa Biegowego.
Audio
  • Jakie warunki panują na Polanie Jakuszyckiej? – relacja Patryka Michalskiego (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Relacja z 41. Biegu Piastów (W samo południe/Jedynka)
  • Relacja Partyka Michalskiego i Łukasza Rydzewskiego po biegach na 9 i 30 km (Ekspres Jedynki)
  • Jak cietrzewie zmieniły jedną z tras Biegu Piastów – materiał Łukasza Rydzewskiego (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Justyna Kowalczyk na 41. Biegu Piastów (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie Karkonosze 2030? - materiał Patryka Michalskiego (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Rozmowa Łukasza Rydzewskiego z dr. Stanisławem Szymanikiem o wpływie narciarstwa biegowego na stawy i serce oraz jego relacja Patryka Michalskiego ze startu biegu na 50 km (Sygnały dnia/Jedynka)
Zawodnicy na starcie - Polana Jakuszycka 3 marca 2017
Zawodnicy na starcie - Polana Jakuszycka 3 marca 2017Foto: Mariusz Filar/PR

Radiowa Jedynka, tradycyjnie z Jakuszyc, na bieżąco informowała słuchaczy o najważniejszych wydarzeniach biegu.

Od 25 lutego do 5 marca Polana Jakuszycka była miejscem kultowej już imprezy rekreacyjno-sportowej, która w tym roku organizowana była po raz 41. Bieg Piastów to 9 dni zmagań, kilkanaście biegów dla każdego (wyczynowców, amatorów, młodzieży, dzieci, rodzin oraz miłośników biegania na nartach nocą), tysiące zawodników i wiele dodatkowych atrakcji. W tej najstarszej i największej w Polsce imprezie narciarskiej co roku uczestniczy kilka tysięcy osób w różnym wieku, zarówno z Polski, jak i zagranicy. W tym roku w zmaganiach wzięła udział m.in. złota medalistka igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata Justyna Kowalczyk.

Czytaj także
Bieg Piastow 1200.JPG
Justyna Kowalczyk pierwszą kobietą na mecie Biegu Piastów
Do Szklarskiej Poręby wyruszyli także dziennikarze radiowej Jedynki – Krzysztof Grzesiowski, Daniel Wydrych, Patryk Michalski i Łukasz Rydzewski. Na antenie Programu 1 Polskiego Radia pojawiały się obszerne relacje z wydarzenia i rozmowy z gośćmi. W piątek 3 marca pierwsze meldunki z Jakuszyc pojawiły się już w "Sygnałach dnia". W ciągu dnia łączyliśmy się z naszymi wysłannikami także w audycjach: "W samo południe", "Ekspres Jedynki" oraz "Polska i świat".

W sobotę 4 marca gośćmi "Sygnałów dnia" byli Zygmunt Bobowski - prezes Stowarzyszenia Bieg Piastów i Mirosław Graf - burmistrz Szklarskiej Poręby. Miastu, które jest gospodarzem Biegu Piastów poświęcona była również audycja "Jedyne takie miejsce". Bezpośrednio z Polany Jakuszyckiej nadawalią Monika Tarka i Robert Kilen. Pozostałe meldunki z imprezy pojawiły się w audycjach: "W samo południe" oraz "Polska i świat".

Ponadto podczas 41. Biegu Piastów nagrody dla najszybszej Polki i pierwszego Polaka na mecie zawodów wręczył w imieniu radiowej Jedynki dyrektor Rafał Porzeziński.

***

info. prasowa/pg/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak