Danuta Błażejczyk zaprasza na koncert piosenek Danuty Rinn

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 21:00
19 czerwca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego usłyszymy największe przeboje Danuty Rinn, m.in. "Gdzie ci mężczyźni", "Nie mam o to żalu", "Kto ma tyle wdzięku co ja". 
Danuta Błażejczyk
Danuta BłażejczykFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Na koncercie wystąpią Danuta Błażejczyk, Jacek Borkowski i Marcin Bronikowski. Artystom akompaniować będzie Artur Grudziński Band. "Będą także muzyczne niespodzianki - duety, a nawet tercet bardzo egzotyczny Błażejczyk / Borkowski / Bronikowski i dużo, dużo humoru i radości – bo taka była Danusia Rinn", zapowiadają organizatorzy. Bilety na koncert można kupić na stronach Polskiego Radia. O szczegółach koncertu opowie Danuta Błażejczyk o 13.20.

Godzinę później odwiedzi nas Natasza Urbańska z nowym singlem "Na końcu".

***

Na "Muzyczną Jedynkę" we wtorek (13.06) między 13.10 a 15.00 zaprasza Maria Szabłowska.

Zobacz więcej na temat: Danuta Rinn

Czytaj także

Marek Kościkiewicz: jestem z fanami i chcę by było jedno De Mono

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 18:34
- Apeluję do Andrzeja Krzywego, byśmy znaleźli czas na załagodzenie sporu i powrót do jednego De Mono z oryginalnym składem - mówi muzyk Marek Kościkiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Pospieszalski o świętowaniu i śpiewach w Boże Ciało

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 16:58
- Łączymy się przez pokolenia. Śpiewamy te same teksty, którymi modlili się żołnierze spod Chocimia i spod Wiednia, obrońcy Warszawy z 1939 roku. To jest niesamowita rzecz - mówi muzyk. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Zayazd od lat razem nie tylko na scenie. "Trzeba się docierać"

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 18:32
- Przystrzyżenie klasycznych dźwięków na potrzeby estrady i muzyki country czy pop jest wyzwaniem, choć ćwiczenie daje efekty. Czasami idziemy na kompromis - mówią Bożena i Lech Makowieccy z zespołu Zayazd.
rozwiń zwiń