X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Przygody przyjaciół" nowy cykl słuchowisk w Polskim Radiu Dzieciom i w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 14:40
1 czerwca na antenie Polskiego Radia Dzieciom rozpoczęła się emisja słuchowiska "Przygody Przyjaciół". Bohaterami są postacie zwierząt od dawna obecne na antenie: Królik Filip Karocki, Lew Leopold, Miś Michaś, Smok Adaś, Wiewiórka Basia i Mysia Zyzia. Pomysłodawcą i reżyserem cyklu jest Jacek Raginis-Królikiewicz, kierownik Redakcji Audycji Dziecięcych i Młodzieżowych.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Evgeny Atamanenko/shutterstock.com

Polskie Radio dzieciom.jpg
Polskie Radio Dzieciom

W każdy czwartek po godz. 19.00 w ramach pasma "Wieczorne Pogaduchy" w Polskim Radiu Dzieciom premiera jednego z 32 odcinków audycji. Ponadto w co drugą niedzielę po godz. 18.00 - począwszy od 18 czerwca 2017 radiowa Jedynka będzie przypominać jednocześnie dwa wcześniej emitowane mini słuchowiska. Cykl nawiązuje do konwencji bajek terapeutycznych, w których narracja ma odsłonić dziecięce problemy i pomóc w ich rozwiązywaniu.

Polskie Radio Dzieciom oprócz bajek, to także programy popularnonaukowe, muzyczne oraz edukacyjne. Audycje skierowane są nie tylko dla najmłodszych słuchaczy, ale też dla dzieci nieco starszych i ich rodziców. Przykładem pasma dla dorosłych jest znana już z anteny audycja poradnikowa "Strefa rodzica", emitowana codziennie od godz. 21.00. Polskie Radio Dzieciom to antena z ciekawą ramówką zarówno dla dzieci jak i ich opiekunów.


dzieci zabawa 1200.jpg
Radio dzieciom w Jedynce

Stacji można słuchać w Internecie, przez darmową aplikację Polskie Radio, aplikacje Polskie Radio Dzieciom oraz w technologii cyfrowej, w systemie DAB+.

Cykl audycji jest również obecny na stronach portalu polskieradio.pl oraz dzieci.polskieradio.pl

mat.prasowe/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyjątkowe wieczory!

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2017 12:00
Naprawdę w tym tygodniu każdy wieczór będzie niezwykły: spróbujemy "złapać wiatr", będziemy podziwiać kolory papuzich skrzydeł i poznamy bliżej naszego wielkiego kompozytora Fryderyka Chopina. Od poniedziałku do środy włącznie Jacek Król przeczyta kolejne  fragmenty książki Barbary Kosmowskiej "Niezłe ziółko". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiatr i woda

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 15:58
To raj dla żeglarzy. Ale gdyby nie wiatr, to czy można byłoby na przykład latać szybowcem? Albo choćby puszczać latawce?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Papuga gaduła...

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 20:00
I inne papugi też. Dziś będą gośćmi w "Radiu dzieciom".
rozwiń zwiń