X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska na celowniku Komisji Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 15:31
Trzy upomnienia dla Polski i jedna rozpoczęta procedura o naruszenie unijnego prawa - Komisja Europejska ogłosiła comiesięczny pakiet postępowań wobec unijnych krajów
Andrzej Grzyb
Andrzej GrzybFoto: źr.: andrzejgrzyb.eu

Procedura dotyczy migracji, upomnienia są z dziedziny ochrony środowiska. Komisja rozpoczęła procedurę przeciwko Polsce w związku z odmową przyjęcia uchodźców i wysłała oficjalny list do Warszawy z prośbą o realizację programu relokacji. Podobne listy zostały też wysłane do władz Czech i Węgier. Trzy kraje otrzymały miesiąc na przysłanie wyjaśnień, a nie dwa, jak to bywało wcześniej. 

Jak postępowanie Komisji Europejskiej jest odbierane w Brukseli przez polskich europsłów? Zapytamy o to Andrzeja Grzyba z PSL. Początek rozmowy w piątek o godz. 7.15.

***

Do słuchania "Sygnałów dnia" w piątek (16.06) w godz. 6.10-9.00 zapraszają Wojciech Dąbrowski i Daniel Wydrych.

ag/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kryzys migracyjny. Andrzej Grzyb: Turcja musi aktywnie się włączyć

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 17:26
- Jeżeli nie uda się uporządkować sytuacji migracyjnej, Schengen zostanie zawieszone, a to oznacza ogromny koszt nie tylko społeczny, ale także ekonomiczny - mówi w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miesiąc na odpowiedź Komisji Europejskiej. Trwa procedura przeciw Polsce

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 11:32
Polska, Węgry i Czechy mają cztery tygodnie na przysłanie wyjaśnień do Komisji Europejskiej w związku z rozpoczętą procedurą dotyczącą odmowy przyjęcia uchodźców. Zwykle Bruksela daje państwom członkowskim dwa miesiące na odpowiedź.
rozwiń zwiń