X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Debata wyszehradzka w Cieszynie

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2017 09:00
W Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbyła się debata "Współpraca w Grupie Wyszehradzkiej. Podsumowanie polskiej prezydencji". Relacjonowała ją radiowa Jedynka
Audio
  • Adam Burakowski rozmawia z burmistrzem Cieszyna Ryszardem Macurą (Jedynka)
  • Prof. Adam Burakowski wyjaśnia czym są powinowactwa wyszehradzkie (Jedynka)
  • Relacja Patryka Michalskiego z Debaty Wyszehradzkiej (Jedynka)
Premier RP Beata Szydło (2P), premier Węgier Viktor Orban (2L), premier Czech Bohuslav Sobotka (P) i premier Słowacji Robert Fico (L) podczas uroczystości przekazania przewodnictwa w Grupie Wyszehradzkiej premierowi Węgier na Zamku Królewskim w Warszawie, 19 czerwca 2017 r. Przewodnictwo Polski formalnie zakończy się 30 czerwca
Premier RP Beata Szydło (2P), premier Węgier Viktor Orban (2L), premier Czech Bohuslav Sobotka (P) i premier Słowacji Robert Fico (L) podczas uroczystości przekazania przewodnictwa w Grupie Wyszehradzkiej premierowi Węgier na Zamku Królewskim w Warszawie, 19 czerwca 2017 r. Przewodnictwo Polski formalnie zakończy się 30 czerwcaFoto: PAP/Leszek Szymański

W spotkaniu brali udział: Ryszard Macura - Burmistrz Miasta Cieszyna, Vít Slováček - Starosta Miasta Czeski Cieszyn, prof. Csaba György Kiss z Uniwersytetu Warszawskiego, dr Tomáą Strážay - Slovak Foreign Policy Association, dr Vit Dostál - Association for International Affairs z Czech oraz Jakub Groszkowski z Ośrodka Studiów Wschodnich. Debatę poprowadził dr hab. prof. ISP PAN Adam Burakowski - dyrektor Biura Współpracy z Zagranicą Polskiego Radia.

Posłuchaj naszych sobotnich relacji.

W niedzielę 2 lipca w audycji "Wyszehradio" rozmowa z węgierskim ministrem spraw zagranicznych oraz relacja z debaty wyszehradzkiej.

W poniedziałek 3 lipca w "Sygnałach Dnia" między 6.00 a 6.30 krótkie podsumowanie, a od 17.20 do 17.50 skrót debaty 30 minut. Zapraszamy!

(Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Dyplomacja Publiczna 2017 - komponent "Wymiar samorządowy i obywatelski polskiej polityki zagranicznej 2017".)

ag/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mija 26. rocznica powstania Grupy Wyszehradzkiej

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2017 11:57
Do Grupy Wyszehradzkiej Należą do niej: Polska, Czechy, Słowacja i Węgry. Została powołana 15 lutego 1991 roku, na mocy Deklaracji Wyszehradzkiej, zawartej przez Polskę, ówczesną Czechosłowację i Węgry.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zaufanie, które budowało się 26 lat, to jest coś wyjątkowego"

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2017 18:59
- Współpraca wyszehradzka jest bardzo ważna dla Słowacji, ale też dla Czech, Węgier i Polski. Dla Słowacji dlatego jest ważna, że jest ona najmniejszym z państw wyszehradzkich. Pomaga ona usłyszeć głos Słowacji w UE - mówił na antenie radiowej Jedynki Tomáš Strážay, ekspert Slovak Foreign Policy Association.
rozwiń zwiń