Przed wizytą prezydenta USA Donalda Trumpa

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2017 13:37
W środę (5.07) wieczorem z krótką wizytą przylatuje do Polski Donald Trump. O jej programie porozmawiamy z rzecznikiem prezydenta Andrzeja Dudy.
Krzysztof Łapiński
Krzysztof ŁapińskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Amerykański prezydent spotka się z prezydentem Polski Andrzejem Dudą, a także uczestnikami Forum Państw Trójmorza, które będzie obradowało w Warszawie. Ponadto na placu Krasińskich wygłosi do Polaków - jak to ujęła strona amerykańska - ważne przemówienie.

O czym prezydent Duda zamierza rozmawiać z amerykańskim gościem, zapytamy prezydenckiego rzecznika Krzysztofa Łapińskiego. Początek rozmowy o godz. 7.15.

***

Na "Sygnały dnia" we wtorek (4.07) w godz. 6.10-9.00 zapraszają Piotr Gociek i Daniel Wydrych.

ag/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Spotkanie w BBN dotyczące wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 20:41
- Podczas spotkania w środę w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego prezydenta Andrzeja Dudy z premier Beatą Szydło i ministrami omówiono tematy rozmów, które będą poruszone podczas wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie - poinformował szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rzecznik rządu: Trump spotka się z prezydentem i przywódcami innych państw

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2017 19:58
Wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce potwierdza, że jesteśmy wiernym sojusznikiem Stanów Zjednoczonych - powiedział w piątek rzecznik rządu Rafał Bochenek. Przypomniał, że Trump w Polsce spotka się m.in. z liderami państw Trójmorza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oczekiwania polityków co do wystąpienia Donalda Trumpa w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2017 11:11
- Organizatorem wystąpienia prezydenta USA Donalda Trumpa na pl. Krasińskich w Warszawie jest ambasada Stanów Zjednoczonych - podkreślił w śniadaniu w Trójce rzecznik prezydenta, Krzysztof Łapiński. PO zarzuciła, że Kancelaria Prezydenta dzieli Polaków nie wystosowując zaproszenia na to spotkanie do posłów opozycji.
rozwiń zwiń