X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Lato z Radiem" zaprasza dzieci!

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2017 15:50
Największa trasa koncertowa w Polsce ma do zaoferowanie wiele atrakcji także dla dzieci. Zapraszamy do wspólnej zabawy, udziału w grach i słuchania najpopularniejszych wykonawców, także wśród najmłodszych.
Lato z Radiem 2017
"Lato z Radiem" 2017Foto: Marcin Nowak vel Nowakowski

Podczas tegorocznego "Lata z Radiem", na koncertach gości także Polskie Radio Dzieciom! Gwarantujemy ciekawe konkursy, niebanalne nagrody, a przede wszystkim wspaniałą zabawę! Energetyczna muzyka i występy gwiazd, to atrakcje, dedykowane także naszym małym słuchaczom.

W wakacyjne soboty i niedziele "Lato z Radiem" odwiedzi z koncertami 20 miejscowości. Rozpoczynamy już 24 czerwca koncertem w Płońsku, a zakończymy 27 sierpnia w Augustowie. W namiocie radiowej Jedynki spotkać można nasze dziennikarki Agnieszkę Kunikowską i Agnieszkę Ciecierską, a także zastępcę kierownika redakcji Dominikę Jenc.

Polskie Radio Dzieciom to pierwszy i jedyny program radiowy w Polsce robiony wyłącznie dla dzieci i rodziców. Naszą misją jest jednoczenie rodzin do wspólnego spędzania czasu i zapewnianie wspaniałej zabawy poprzez edukację.

Z pasją przekazujemy wiedzę i zarażamy ciekawością do świata!

Zapraszamy do słuchania audycji z muzyką dla malucha, wspólnego opowiadania bajek, programów naukowych i wielu innych ciekawych pozycji. Na prowadzenie audycji w naszym radiu dali się namówić: lew, królik, miś, wiewiórka, a nawet smok!

Wśród audycji edukacyjnych mamy programy dla dzieci od 5 do 12 lat, z dziedziny historii, muzyki, kultury, a nawet ekonomii. Gramy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Od 7.00 prezentujemy pasmo dla dzieci, a od 21.00 zapraszamy dorosłych na "Strefę Rodzica" - znajdą tam między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów i doskonałą muzykę jazzową.

Program można odbierać za pomocą odbiorników radiowych wyposażonych w tuner cyfrowy DAB +. Naszego radia można też słuchać w internecie pod adresem: dzieci.polskieradio.pl lub przy pomocy aplikacji o nazwie Polskie Radio Dzieciom.

Aby pobrać aplikację mobilną "Radio Dzieciom", wystarczy wyszukać w "Sklep Google Play" lub "AppStore" nazwę Radio Dzieciom i uruchomić pobieranie aplikacji na telefonie. Przeczytaj instrukcję:

Jeżeli posiadasz telefon z systemem Android:

1. Uruchom "Sklep Google Play"

2. W polu wyszukiwania wpisz "Radio Dzieciom"

3. Uruchom pobieranie aplikacji i poczekaj aż system zainstaluje ją na Twoim telefonie

 

Jeżeli posiadasz telefon z systemem iOS, czyli popularnego iPhone’a:

1. Uruchom "AppStore"

2. W polu wyszukiwania wpisz "Radio Dzieciom"

3. Uruchom pobieranie aplikacji i poczekaj aż system zainstaluje ją na Twoim telefonie

Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Trasa koncertowa "Lata z Radiem" przekroczyła półmetek

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 14:17
Tegoroczna trasa koncertowa "Lata z Radiem" przewiduje koncerty w 20 miastach. Jak dotąd, słuchacze Jedynki mieli okazję usłyszeć "Polkę Dziadek" – melodię rozpoczynającą najsłynniejszą wakacyjną audycję w Polsce w 12 miejscowościach, w tym w Cieszynie, gdzie odbył się specjalny koncert "Wyszehradzki" oraz w Gogolinie, gdzie pobito rekord Polski w zbiorowym wykonaniu piosenki "Poszła Karolinka do Gogolina".
rozwiń zwiń