X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wakacje…. od migreny. Czy to możliwe?

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2017 15:23
Badania dowodzą, że latem częściej cierpimy z powodu migrenowych bólów głowy, wywoływanych m.in. przez: zmiany pogody, wilgotności powietrza i ciśnienia, upał i związane z nim odwodnienie organizmu, a nawet… intensywnie pachnące kosmetyki do opalania.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/YAKOBCHUK VIACHESLAV

Urlop bądź wakacje to także paradoksalnie trudny czas dla osób cierpiących na migrenę. Dlaczego? Czynnikiem wyzwalającym napad bólowy może bowiem być zmiana stałego rytmu funkcjonowania, czy… większa ilość snu i brak stresu.

Jak zostawić migrenę w domu, wybierając się na urlop? Jak sprawić, by pierwsze dni upragnionego wypoczynku nie upłynęły pod znakiem koszmarnego bólu głowy?

O tym opowie w audycji dr Adam Górka - lekarz medycyny, współpracujący z Polskim Towarzystwem Bólów Głowy, specjalizujący się w obszarze migrenowych bólów głowy oraz ich terapii i zapobiegania metodą neurostymulacji.

***

Na "Eurekę" w poniedziałek (7.08) o godz. 19.10 zaprasza Artur Wolski.

ac/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pierwsza pomoc na wakacjach. Co wziąć do apteczki?

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2015 15:00
Na wakacjach nietrudno o uraz lub zatrucie. Dlatego bez względu na to, czy jedziemy w góry czy nad morze, w Polskę czy za granicę, powinniśmy właściwie zaopatrzyć apteczkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wakacyjny poradnik pacjenta” podpowie, o co zadbać przed wyjazdem

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017 12:15
Wyjeżdżając na wakacje, warto zaopatrzyć się w zapas przyjmowanych leków, a wysyłając dziecko na wypoczynek z krewnymi, upoważnić ich do wyrażania zgody na jego leczenie. Biuro Rzecznika Praw Pacjenta przygotowało specjalne kompendium wiedzy dla podróżujących.
rozwiń zwiń