X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Akademia 3D - studia z druku w trójwymiarze

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2017 14:35
Na Wydziale Mechanicznym, Energetyki i Lotnictwa przy Politechnice Warszawskiej w tym roku akademickim rozpoczynają się innowacyjne studia poświęcone dynamicznie rozwijającej się technologii, jaką jest druk 3D.
Drukarka 3D
Drukarka 3DFoto: Lestertair/shutterstock.com

Studia będą prowadzone przez najlepszych wykładowców Wydziału Mechanicznego, Energetyki i Lotnictwa oraz praktyków projektowania i wytwarzania 3D z Wolf Project Studio.

Druk 3D jest zaliczany do jednej z najbardziej perspektywicznych technologii współczesnego świata. Znajduje swoje zastosowanie w niemal każdej dziedzinie naszego życia - od medycyny i biomechaniki, poprzez takie branże jak: motoryzacja, lotnictwo, produkcja filmowa, aż po sztukę, jubilerstwo, produkcję mebli i modę.

O studiach "Akademia 3D - projektowanie i druk 3D" porozmawiamy z ich kierownikiem dr. inż. Michałem Kowalikiem. Początek rozmowy o godz. 8.15.

***

Do słuchania "Sygnałów dnia" w środę (9.08) w godz. 6 - 9 zapraszają Karolina Rożej i Piotr Gociek.

ag/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wydrukuj sobie pizzę i ubranie

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2015 12:51
Nie wszystko da się wydrukować, Jednak druki 3D mają obecnie zastosowanie we wszystkich dziedzinach życia - przyznał Maciej Cader z Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Druk 3D szansą na wzrost innowacyjności i konkurencyjności polskich firm

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2017 10:30
Wykorzystanie druku 3D w przemyśle może - zdaniem specjalistów - przyczynić się do wzrostu innowacyjności i konkurencyjności polskich firm w świecie. Jednym z przykładów zastosowania tej innowacyjnej technologii jest pierwszy w Polsce prototyp samochodu elektrycznego, wyprodukowany w Radomiu.
rozwiń zwiń