Szymon Wydra gościem radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2017 12:50
Szymon Wydra był gwiazdą pierwszego w tym roku koncertu "Lata z Radiem". Na scenie wystąpił razem z Kasią Popowską i Marylą Rodowicz. 
Szymon Wydra
Szymon WydraFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Piątkowym (11.08) gościem będzie gwiazda tegorocznej trasy "Lata z Radiem" Szymon Wydra. Lider formacji Carpe Diem w tym roku po raz pierwszy uczestniczył w trasie "Lata z Radiem". Opowie o swoich muzycznych inspiracjach, wrażeniach z trasy koncertowej i planach grupy na najbliższe miesiące.

Porozmawiamy o "Roku Wisły" oraz imprezach związanych z tym stołecznym świętem. Celem imprezy jest tworzenie projektów i wydarzeń cyklicznych mających na celu promocję terenów zlokalizowanych w okolicy Wisły i turystyki rzecznej.

W audycji także cykl "Polska smakuje" oraz relacja MŚ w lekkiej atletyce.

***

Na audycję z cyklu Lato z Radiem zaprasza we wtorek (11.08) w godzinach 9.00-12.00 zaprasza Sława Bieńczycka.

ac/mg

Zobacz więcej na temat: Szymon Wydra Wisła Warszawa

Czytaj także

Rok Rzeki Wisły. Tak bawiliśmy się w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2017 20:30
Tego lata z okazji Roku Rzeki Wisły Czwórka zaprasza na plenerowe audycje i koncerty pod hasłem "Od Ujścia do Źródła". - W Cudzie nad Wisłą w Warszawie odkrywamy tajemnice Królowej Polskich Rzek - zapowiada Patryk Kuniszewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Prus oswajał swoich czytelników z Wisłą"

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2017 14:52
- Na Powiślu za czasów Bolesława Prusa mieszkała biedota, Warszawa była odwrócona od rzeki – przypominała dr Anna Małgorzata Pycka sytuację, którą pisarz próbował swoją publicystyką zmienić.
rozwiń zwiń