X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Historia Polski przywrócona w pieśniach patriotycznych

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2017 17:30
Już wkrótce kolejne wydarzenia muzyczne, których inspiracją jest historia Polski. Młodzi artyści w nowych kompozycjach instrumentalnych oddadzą hołd bohaterom, którzy walczyli o naszą wolność.
Marek Bałata, Ola Turkiewicz, Jan Bogdaniuk i na harfie Małgorzata Komorowska. III Koncert Niepodległości Listy do wnuczki. Muzeum Powstania Warszawskiego 11.11.2011
Marek Bałata, Ola Turkiewicz, Jan Bogdaniuk i na harfie Małgorzata Komorowska. III Koncert Niepodległości „Listy do wnuczki”. Muzeum Powstania Warszawskiego 11.11.2011Foto: Dawid Korczyński/mat.pras.

"II Koncert Niepodległości" jest projektem dedykowanym młodzieży objętej programem "Młode Wilki". Impreza ma na celu przywrócenie pamięci o trójce żołnierzy broniących dostępu na Westerplatte. Dzięki nim odparty został pierwszy atak niemieckiej piechoty 1 września 1939 roku. Gościem audycji będzie Jacek Górski - współtwórca projektu. 

Wydarzeniem upamiętniającym obchody 34. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych  będzie zbliżający się "Koncert Pieśni Niepokornej 2017", na którym będziemy mieli możliwość wysłuchania najnowszych interpretacji pieśni solidarnościowych. Na koncert zaprosi organizator Tomasz Kamiński.

W audycji także gwiazda - Stan Borys, który w nagraniu rozmowy z Martyną Podolską opowiada o latach działalności scenicznej. 

***

Na czwartkową audycję "Muzyczna Jedynka" w godzinach 13.00-15.00 zaprasza Paweł Sztompke.

ac/kk


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak