X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybory w Niemczech – specjalne audycje w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 15:55
W niedzielę 24 września w Niemczech odbędą się wybory do parlamentu. Naczelna Redakcja Międzynarodowa Polskiego Radia zaprasza słuchaczy do śledzenia najświeższych informacji o głosowaniu w specjalnej audycji "Niemcy wybierają", która transmitowana będzie równocześnie na trzech antenach: w radiowej Jedynce, Trójce i Polskim Radiu 24 w godz. 18.00-19.00.
Wiec wyborczy Angeli Merkel w Hamburgu
Wiec wyborczy Angeli Merkel w HamburguFoto: PAP/EPA/CARSTEN KOALL

Kiedy po godzinie 18.00 w Niemczech zamykane będą lokale wyborcze, w Polskim Radiu rozpocznie się specjalna audycja "Niemcy wybierają”, w której podamy pierwsze sondażowe wyniki wyborów i pierwsze komentarze ze świata. Połączmy się z korespondentami Polskiego Radia w Berlinie, Moskwie i Brukseli.

Pojawimy się również z mikrofonem na wieczorze wyborczym organizowanym w Ambasadzie Niemieckiej w Warszawie - zapowiada Grzegorz Ślubowski szef Naczelnej Redakcji Międzynarodowej Polskiego Radia.

Gośćmi audycji "Niemcy wybierają" będą politycy: prof. Zdzisław Krasnodębski i dr Paweł Kowal, eksperci polityki międzynarodowej: Olaf Osica i Anna Kwiatkowska-Drożdż oraz publicyści Piotr Semka i Andrzej Godlewski. Ponadto o nastrojach naszych zachodnich sąsiadów i powyborczych komentarzach prosto z Niemiec opowie specjalna wysłanniczka Polskiego Radia Agata Kasprolewicz.

Gospodarzami audycji w Warszawie będą: Grzegorz Ślubowski i Michał Żakowski z Naczelnej Redakcji Międzynarodowej Polskiego Radia.

Program 1 Polskiego Radia, Radiowa Trójka i Polskie Radio 24 zapraszają na audycje "Niemcy wybierają" w niedzielę 24 września w godz. 18.00-19.00.

(mat.prasowe/ag/mk)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Niemcy: skrajnie prawicowa AfD chce wyjścia ze strefy euro

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2017 18:35
Antyimigracyjna i eurosceptyczna Alternatywa dla Niemiec (AfD) uchwaliła w niedzielę na zjeździe program wyborczy, wymierzony przeciwko imigracji i postulujący odejście Niemiec od wspólnej waluty europejskiej. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbliżają się wybory parlamentarne w Niemczech

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2017 16:57
Najgorszy w historii wynik SPD, zdecydowana przewaga CDU i prawdopodobieństwo, że antyislamska AfD może zostać trzecią siłą polityczną w Niemczech. Tak prezentują się ostatnie wyniki sondaży przed wyborami parlamentarnymi w Niemczech. W niedzielę 24 września obywatele Niemiec wybiorą nowy Bundestag. W magazynie „Świat w powiększeniu” Agata Kasprolewicz, specjalna wysłanniczka Polskiego Radia, przyjrzała się przedwyborczym nastrojom panującym w Niemczech.
rozwiń zwiń