X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Porozumienie. Nowa partia Jarosława Gowina

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 14:37
Jarosław Gowin, podczas Konwencji Zjednoczeniowej Polski Razem, Republikanów, środowisk wolnościowych i samorządowych, ogłosił powstanie nowej partii o nazwie Porozumienie.
Jarosław Gowin powołał nowa partię - Porozumienie
Jarosław Gowin powołał nowa partię - PorozumienieFoto: PAP/Leszek Szymański

Podczas kongresu zadeklarował, że Porozumienie oraz Zjednoczona Prawica są otwarte na wszystkich uczciwych, pracowitych i oddanych Polsce ludzi. - Także na tych, którzy uważają, że Platforma Obywatelska dryfuje w złą stronę - mówił wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Według jego słów, dzięki temu poszerzeniu, dzięki dołączeniu wielu nowych, prężnych środowisk, cel, jakim jest ponowne zwycięstwo i samodzielne rządy w roku 2019 jest coraz bardziej prawdopodobny.

Wicepremier poinformował także, że jest prezesem Porozumienia. Jak zapowiedział za rok odbędzie się kongres nowego ugrupowania, podczas którego zostaną wybrane władze na kolejną kadencję.

Jaki jest program nowego ugrupowania? Zapytamy o to Jarosława Gowina. Początek rozmowy o godz. 7.15

***

Do słuchania "Sygnałów dnia" w poniedziałek (5.11) w godz. 6.00 - 9.00 zapraszają Katarzyna Hejke i Wiesław Molak.

ag/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Kazimierz Kik: Jarosław Gowin chce pokazać swoją nowoczesność

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 13:00
- Jarosław Gowin czuje się wyalienowany, także ideowo, w ramach Zjednoczonej Prawicy i chce powiększyć dystans w stosunku do Prawa i Sprawiedliwości - mówił w radiowej Jedynce profesor Kazimierz Kik (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gowin do Kaczyńskiego: mamy zaufanie do pana przywództwa

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 14:09
Nie zawsze się zgadzamy, ale mamy zaufanie do pańskiego przywództwa; liczymy, że dzięki niemu druga część kadencji będzie obfitować w jeszcze większe sukcesy - powiedział wicepremier Jarosław Gowin, zwracając się do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Na PGE Narodowym w Warszawie ogłosił powstanie nowej partii - "Porozumienie", w skład której weszło jego dotychczasowe ugrupowanie - Polska Razem, Republikanie, a także inne stowarzyszenia o charakterze prawicowym.
rozwiń zwiń