X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Raducha zaprasza na finał "Choinek Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2017 19:00
9 grudnia na antenie Jedynki odbędzie się wielki finał licytacji prac plastycznych na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji im. Brata Alberta.
Małgorzata Raducha
Małgorzata RaduchaFoto: Polskie Radio

Przez cały dzień, od godz. 8.00 do 19.30 będzie można licytować prace dzieci, które zwyciężyły w konkursie plastycznym pt. "Tajemnice Bożego Narodzenia", a także obrazy namalowane przez podopiecznych obu fundacji.

W porannej audycji "Sygnały dnia" do udziału w akcji będzie zachęcać dziennikarka Jedynki Małgorzata Raducha, która poprowadzi licytacje. Początek rozmowy - o godz. 8.15.

***

Honorowy patronat nad akcją objęła małżonka prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Akcja "Choinki Jedynki" po raz pierwszy została zorganizowana w 2000 roku. Początkowo licytowane były prace nagrodzone w konkursie rysunkowym dla dzieci i młodzieży. Od 2013 roku obrazki malują także dorośli Przyjaciele radiowej Jedynki, przedstawiciele świata kultury, nauki, sportu, gospodarki. W tym roku ich prace zlicytowane zostały w dniach 4-8 grudnia za łączną kwotę 61 900 zł.

***

Do słuchania "Sygnałów dnia" w sobotę (9.12) w godz. 6.00 - 9.00 zapraszają  Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych.

mg/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Choinki Jedynki". Koniec licytacji prac Przyjaciół radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2017 12:00
Dziś licytowane były ostatnie prace stworzone przez dorosłych Przyjaciół radiowej Jedynki. Łącznie, po pięciu dniach licytacji zebraliśmy 61900 złotych. W sobotę licytowane będą prace dzieci.
rozwiń zwiń