X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Daniel Wydrych

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2018 14:22
Pełen humoru, energii i pomysłów. Szczęśliwy ojciec, mąż i człowiek. 
Daniel Wydrych w studiu radiowej Jedynki
Daniel Wydrych w studiu radiowej Jedynki

Tym szczęściem dzieli się na antenie już wielu lat, bo jak pisał Mark Twain, żeby doznać pełni szczęścia, trzeba je dzielić z kimś drugim, a po tej drugiej stronie radioodbiornika są przecież jedyni w swoim rodzaju słuchacze radiowej Jedynki.

Dziennikarz z wykształcenia i zamiłowania, w swojej karierze radiowej robił już wszystko. Był wydawcą, serwisantem, prowadził magazyny informacyjne. Nowym rozdziałem w jego życiu było prowadzenie popołudniówki, czym zaskoczył wszystkich - dyrekcję, kolegów, słuchaczy i... siebie samego.

Ale to "Sygnały Dnia" - najstarsza audycja poranna w polskim eterze stała się dla niego zawodowym wyzwaniem, także ze względu na poranne wstawanie. 3:40 - każdego dnia! Zdaniem wielu temu wyzwaniu sprostał, chociaż on woli czas teraźniejszy, że każdego dnia sprost... no właśnie jak brzmi forma SPROSTAĆ w czasie teraźniejszym... ;)