X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Przyjaciółka" radzi i umila czas już od 70 lat

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 18:00
Do czytania, do przeglądania, do wymiany myśli, tematów z życia gwiazd i porad - temu od 70 lat służy "Przyjaciółka" kontynuująca tradycje przedwojennego tytułu "Moja Przyjaciółka".
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/wavebreakmedia

O zmianach zawartości pisma w ciągu tych dekad, o czytelniczkach i ulubionej przez nie od lat sekcji kulinarnej w formie książeczki opowiedzą redaktor naczelna pisma Urszula Zubczyńska i kierowniczka działu reportażu Teresa Zun.

W audycji porozmawiamy też, jak oszczędzać energię w domu przy mrozach. O tym, w jaki sposób ciepło "ucieka" z mieszkań i jak temu zapobiegać podpowie redaktor Małgorzata Świgoń z "Przyjaciółki".

Ponadto w cyklu rozmów Jolanty Fajkowskiej "Już taki jestem" - spotkanie z tancerzem i choreografem Agustinem Equrollą.

A w kąciku porad prawnych będziemy rozmawiać o rozwiązaniu umowy o pracę. W jakich okolicznościach może to być zwolnienie dyscyplinarne? Kiedy warto rozważyć rozwiązanie umowy za porozumieniem stron? Po ilu latach pracy należy się odprawa i w jakiej wysokości? O tym mec. Katarzyna Tryniszewska.

***

Do słuchania "Czterech pór roku" we wtorek (27.02) w godzinach 9.00 - 12.00 zaprasza Bogdan Sawicki.

mg/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dzień Dobrych Wiadomości. Jak świętuje świat?

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2016 14:22
Amerykańscy dziennikarze powtarzają, że dobra wiadomość to zła wiadomość, bo inaczej ludzie nie będą nią zainteresowani - dlatego w codziennych doniesieniach obywatele USA słyszą głównie o politycznych sporach i brutalnych przestępstwach. Sprawdzamy, czy w innych krajach panują podobne zwyczaje.
rozwiń zwiń