Jacek Sasin prywatnie. Jaki jest?

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2018 09:37
Znane nazwiska, nieznane historie. Jakie życie prowadzą osoby, które mają wpływ na nasze życie? Kim są, gdy gasną światła kamer i schodzą z areny politycznych walk? 
Jacek Sasin,  przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów
Jacek Sasin, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Foto: Wojciech Kusiński, Polskie Radio

Czy twarz, którą znamy z telewizji, jest prawdziwym obliczem, dorabianą gębą, a może celowo zakładaną maską, za którą skrywa się… ktoś zupełnie inny?

Dobre historie, nieznane fakty, życiowe dramaty, anegdoty, zaskakujące opinie i deklaracje…

***

Na audycję "Nieznani Znani" w ramach pasma "Twarzą w twarz" w czwartek (20.03) po godz. 20.00 zaprasza Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

kh
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Adam Struzik: życie to nie tylko piękne chwile, ale też tragedie

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 12:21
- Życie jest bytem w dużym stopniu przygodnym. Spotykają nas sukcesy, piękne chwile i szczeście, ale też tragedie. Trudno się z tym pogodzić, ale nie można mieć o to pretensji, ani do Pana Boga, ani do nikogo innego - mówi w audycji "Nieznani znani" marszałek województwa mazowieckiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tadeusz Deszkiewicz: w mediach cenię przede wszystkim rzetelność

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2018 10:00
Już jako mały chłopiec Tadeusz Deszkiewicz występował przed radiowym mikrofonem. Jako dorosły człowiek przez lata pracował w Polskim Radiu, a teraz sprawuje funkcję prezesa Radia Dla Ciebie. Jest także doradcą prezydenta ds. kultury. W audycji "Nieznani znani" mówił m.in. o tym, co ceni w dziennikarstwie oraz gdzie widzi granicę między sztuką a kiczem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prof. Anita Panek po 76 latach opuściła Brazylię, by powrócić do Krakowa

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 14:50
Urodzona w Krakowie 1 września 1930 roku w zasymilowanej rodzinie żydowskiej. Jej życie to gotowy scenariusz na film pełen zwrotów akcji. O tym życiu opowiedziała w radiowej Jedynce. Gościem audycji "Nieznani znani" była prof. Anita Dolly Panek, światowej sławy biochemiczka pochodzenia polsko-żydowskiego.
rozwiń zwiń