X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wyszehradio

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2018 08:50
Wyszehradio to cykliczna audycja powstająca przy współpracy Polskiego Radia z nadawcami publicznymi krajów Grupy Wyszehradzkiej – czeskim radiem Rozhlas oraz węgierskim nadawcą MTVA. Audycji można słuchać w każdą niedzielę na antenie Programu I Polskiego Radia oraz na antenie Radia Kossuth węgierskiego nadawcy MTVA. 
Audio

Założeniem projektu jest produkcja audycji o treści wyszehradzkiej. Wspólny projekt ma na celu promowanie wiedzy o kulturze, społeczeństwie i zagadnieniach polityczno-gospodarczych naszych krajów, a przez to przybliżenie społeczeństw państw należących do V4. W ramach projektu dziennikarze realizowali nie tylko audycje prowadzone ze studia Polskiego Radia w Warszawie, ale również audycje wyjazdowe: z Pragi, Budapesztu oraz Bratysławy. Oprócz zagadnień kulturalnych i turystycznych pojawiały się także komentarze ekspertów dotyczące ważnych wydarzeń politycznych dotyczących krajów Grupy Wyszehradzkiej np. wyborów parlamentarnych w Czechach lub na Węgrzech. Istotną kwestią poruszaną w Wyszehradiu były sprawy polskiej Polonii – jak również relacje gospodarcze, także – szerzej – w kontekście współpracy w ramach Unii Europejskiej. Bardzo ważne i spotykające się z odzewem słuchaczy były relacje reporterów dotyczące atrakcji turystycznych krajów Grupy Wyszehradzkiej, szczególnie w okresach ferii zimowych oraz letnich – są to informacje szczególnie pożądane przez słuchaczy Polskiego Radia.

Projekt przyczynił się do zintensyfikowania współpracy między nadawcami publicznymi z krajów Grupy Wyszehradzkiej, a w szczególności pomógł zbudować i wzmocnić platformę współpracy między dziennikarzami publicznych nadawców uczestniczących w projekcie. W listopadzie 2017 r. doszło do spotkania dziennikarzy zaangażowanych w produkcję audycji Wyszehradio. W spotkaniu uczestniczyli dziennikarze Polskiego Radia, MTVA oraz Czeskiego Radia.

Audycja tworzona jest przy wsparciu Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.


 

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU Wyszehradio
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak