Czym jest otchłań w życiu każdego człowieka?

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2018 09:27
Wielka Sobota to nie tylko czas świecenia pokarmów, zajączków i pisanek ale również czas refleksji. Albo wręcz przede wszystkim czas refleksji. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Chrześcijanie wspominają zejście Jezusa do Otchłani. Czym była ta otchłań? Komu była potrzebna? I czym jest otchłań w życiu każdego człowieka? Zawsze kończy się zmartwychwstaniem i światłem?

Agata Puścikowska i Małgorzata Ostrowska - Królikowska porozmawiają o otchłaniach życiowych z aktorem Alanem Anderszem, który kilka lat temu przeszedł straszny wypadek, i który musiał nauczyć sie żyć od nowa, i z dr Moniką Waluś, teologiem.  

***

Na audycję "Damska torebka" zapraszamy w Wielką Sobotę (31.03) po godz. 16.00.

kh


Czytaj także

1 proc. trafia głównie do dużych fundacji, które mają za co się promować

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2016 08:45
12,5 mln podatników zdecydowało się w ubiegłym roku na przekazanie 1 proc. podatku organizacjom pożytku publicznego. Dało to kwotę ponad pół miliarda złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Badajmy się. To naprawdę dużo daje!

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2018 17:21
Od kilku lat 8 marca jest kojarzony nie tylko z Dniem Kobiet, ale również z dniem profilaktyki chorób kobiecych. W tym czasie w wielu miejscach można zrobić bezpłatną cytologię lub mammografię, a o potrzebie takich badań wie coraz więcej pań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komu przekazać 1 procent podatku? Mamy duży wybór

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2018 10:07
Najwyższy czas zastanowić się komu przekażemy 1 procent podatku dochodowego. Taką możliwość ma każdy, bez względu na to jak rozlicza się z fiskusem. Do wyboru jest około dziewięciu tysięcy Organizacji Pożytku Publicznego.
rozwiń zwiń