Jak nauczyć młodego człowieka mądrego korzystania z mediów?

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2018 10:07
Czy istnieją media przyjazne dzieciom? Jeśli tak - w jaki sposób z nich korzystać, by wspierać rozwój najmłodszych, a nie go zaburzać?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public Domain

Na ten temat porozmawiamy z prof. Moniką Przybysz, medioznawcą z UKSW, redaktor Agnieszką Porzezińską z TVP ABC oraz redaktor Darią Druzgałą z Polskiego Radia Dzieciom.

***

Na audycję "Damska torebka" w sobotę (14.04) po godzinie 16.10 zapraszają Agata Puścikowska i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

kk

Czytaj także

Osoby niepełnosprawne są wyjątkowymi twórcami sztuki

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2018 18:06
Bardzo często nie wiemy, jakie cuda wychodzą z serca i umysłu osób, które nie są w pełni sprawne i mają wyrobioną wrażliwość. O sztuce w wykonaniu osób niepełnosprawnych w "Damskiej torebce" mówiły Paulina Gruszecka i Katarzyna Nowak, dziewczyny z niepełnosprawnościami, laureatki Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

1 procent to może mało, ale pomaga potrzebującym

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2018 16:10
Część Polaków już rozliczyła się z fiskusem za 2017 rok, ale wielu podatników odkłada wypełnienie deklaracji podatkowej na ostatnią chwilę. Warto przy tym zastanowić się nad przekazaniem 1 procenta podatku potrzebującym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodzina to małe przedsiębiorstwo

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2018 18:01
A często taka rodzina prowadzi własny biznes. Czy sytuacja kiedy życie rodzinne przenika się z zawodowym wzmacnia rodzinę, czy raczej ją osłabia?
rozwiń zwiń