X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Natalia Sikora w "Muzycznej Jedynce"

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 12:44
W październiku tego roku ma się ukazać jej płyta z piosenkami, które przed laty śpiewała Mira Kubasińska z zespołem Breakout.
Natalia Sikora
Natalia SikoraFoto: PR/Jacek Konecki

Natalia Sikora podkreśla, że będzie szczęśliwa, kiedy dowie się, że utwory, które powstały w czasach dla muzyki najciekawszych, będą mogły zaistnieć wśród ludzi. Przyznaje, że podczas nagrywania utworów między muzykami biorącymi udział w przedsięwzięciu dochodziło do konfliktów.

***

Natalię Sikorę będziemy gościć w czwartkowej (10 maja) Muzycznej Jedynce. Na audycję w godz. 13.00 – 15.00 zaprasza Paweł Sztompke.

abi/kk

Zobacz więcej na temat: płyta Breakout
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzyka z gier komputerowych w wykonaniu Magic Orchestry

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2018 17:02
Już za chwilę zespół Magic Orchestra zagra swój pierwszy koncert. Dyrygentka zespołu Zuzanna Falkowska była gościem Pawła Sztompkego w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof "Puma" Piasecki: staram się być kolorowy

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2018 14:09
"Stories", to tytuł wspólnej podwójnej płyty Krzysztofa "Pumy" Piaseckiego i Józefa Skrzeka. - Tak się rozpędziliśmy, że nagraliśmy dwie płyty – powiedział Krzysztof "Puma" Piasecki w rozmowie z Marcinem Kusym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karolina Skrzyńska zmierza pod prąd

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2018 17:11
Wokalistka nie zabiega, by jej utwory stały się przebojami. To nietypowe dla branży muzycznej. Ale w ten sposób chce się wyróżnić. - Lepiej skierować się do źródła, niż do ujścia rzeki - mówi obrazowo.
rozwiń zwiń