X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zespół ekspertów zajmie się Puszczą Białowieską

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018 17:16
W pracach zespołu będzie współuczestniczyć wiceminister Małgorzata Golińska, która w resorcie jest odpowiedzialna m.in. za nadzór nad Lasami Państwowymi.
W zespole znaleźli się m.in. przedstawiciele samorządów, a także dziewięciu ekspertów z zagranicy. Zaproszono ekologów.
W zespole znaleźli się m.in. przedstawiciele samorządów, a także dziewięciu ekspertów z zagranicy. Zaproszono ekologów.Foto: Jackowy/Wikimedia Commons/CC

W czwartek formalnie powołamy zespół ds. Puszczy Białowieskiej z udziałem szeregu ekspertów - poinformował tego dnia minister środowiska Henryk Kowalczyk. Wyraził nadzieję, że zespół wypracuje plan ochrony dla puszczy. 

Jak powiedział Kowalczyk na konferencji prasowej, do udziału w zespole, zostało zaproszonych "wielu ekspertów, specjalistów z różnych dziedzin ochrony przyrody i leśnictwa". 

Wyraził nadzieję, że "ten zespół zgodnie z zapowiedziami wypracuje plan ochrony Puszczy Białowieskiej, czyli to co czeka nas w Puszczy Białowieskiej" oraz że wypracowane przez zespół rekomendacje dla Puszczy będą "bardzo obiektywne". 
Podkreślił, że zespół będzie patrzył na wyrok Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (TSUE) ws. Puszczy i jego uzasadnienie. 

Wiceminister Małgorzata Golińska będzie naszym gościem o godz. 7.40.

***

Na audycję Sygnały dnia w piątek (18.05) w godz. 6.00-9.00 zaprasza Katarzyna Gójska

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak