X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pieniądze dla uczelni. Konkurs NCBR

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2018 16:00
"Zintegrowane Programy Uczelni na rzecz Rozwoju Regionalnego" - to nowy konkurs Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, agencji wykonawczej Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Pieniądze dla uczelni. Konkurs NCBR
Foto: sxc.hu

W ramach ruszającego konkursu uczelnie otrzymają środki, które pozwolą poprawić ich funkcjonowanie i ofertę dydaktyczną, jednocześnie wspierając zrównoważony rozwój regionów. Zyskają na tym województwa, na których potrzeby odpowiadać będą programy kształcenia.

Projekt finansowany jest z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Istotnym warunkiem przystąpienia do konkursu jest wymóg, aby zgłoszone działanie wpisywało się w Regionalną Strategię Innowacji województwa, na którego terenie znajduje się uczelnia.

Audycja jest częścią cyklu przygotowywanego we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

***

Do słuchania audycji z cyklu "Eureka" w poniedziałek (11.06) o godz. 19.10 zaprasza Dorota Truszczak.

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szybka Ścieżka sposobem na większą innowacyjność nad Wisłą

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2017 23:35
Samochód wielkości motocykla lub motocykl obudowany jak samochód to niektóre z pomysłów Polaków. - Publiczne wsparcie jest bardzo ważne dla początkujących, innowacyjnych firm z nowatorskimi produktami - mówi Rafał Budweil, prezes Spółki Triggo S.A.,
rozwiń zwiń

Czytaj także

NCBiR wspiera polskie uczelnie i instytucje

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 20:05
Studia w języku angielskim, a nawet rosyjskim, elektroniczne indeksy, dodatkowe kursy i certyfikaty zwiększające szanse na lepszą pracę. Na te i wiele innych aktywności polskich uczelni Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przeznaczy miliard złotych w ramach konkursu „Zintegrowane programy uczelni”. Nabór wniosków od 11 czerwca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trzecia Misja Uczelni". Uniwersytety dla dzieci i seniorów

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2018 20:00
Zapraszamy do wysłuchania trzeciej audycję przygotowaną we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Mówiliśmy w niej o uniwersyteckich programach kształcenia nie tylko dla studentów, ale także dla uczniów i słuchaczy uniwersytetów drugiego i trzeciego wieku.
rozwiń zwiń