X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Światowy Dzień Praw Osób Starszych

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2018 18:55
Obchodziliśmy go 5 czerwca. W "Czasie pogod" zastanowimy się, czy my, najbliżsi, pamiętamy i respektujemy prawa seniorów do lęku, poczucia bezradności i chęci bliskości?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/Free-Photos

Jak reagują osoby w tzw. pewnym wieku na zwykłe lustro? Albo konieczność załatwienia urzędowej sprawy i jak my możemy je przeprowadzić od strachu do samodzielności i od samotności do bliskości? O tym w rozmowie z Iwoną Przybyło z Akademii Opiekunów.

Będzie też taniec podróżniak i łagodne skrzypce z Roztocza Lubelskiego, które zaprezentuje Adam Strug. Kazimierz Kowalski przypomni arię Julii z opery Charlesa Gounoda "Romeo i Julia", a Teresa Drozda wspomni zmarłego niedawno Romana Kłosowskiego.

Podczas audycji będziemy również łączyć się z Patrykiem Michalskim, który będzie obserwował Sky Show Sobienie 2018, czyli Piknik lotniczy w Sobieniach Szlacheckich pod Warszawą.

***

Do słuchania audycji z cyklu "Czas pogody" w niedzielę (17.06) w godz. 10.00 - 12.00 zaprasza Zbigniew Krajewski.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Samotność seniorów to powszechny problem

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2018 11:00
Trzy na dziesięć osób w wieku powyżej 80 lat doświadczają samotności i izolacji, jedna na dziesięć czuje się samotna często, a nawet zawsze - wynika z badania "Sytuacja społeczna osób w wieku 65+" zrealizowanego dla Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Senior ON". Integracja międzypokoleniowa

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2018 12:44
Polski Czerwony Krzyż organizuje specjalne warsztaty pod hasłem "Jak dogadać się z wnukiem?". Dziś są to specjalnie organizowane zajęcia, a kiedyś – ludzki odruch.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gminy liderem polityki senioralnej

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2018 18:45
Wśród samorządów istotnie wzrasta zainteresowanie tworzeniem domów dziennego pobytu i klubów Senior+. Liczba zainteresowanych przerasta liczbę miejsc.
rozwiń zwiń