X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Lato z radiem" w Świdnicy

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2018 12:41
W dolnośląskiej Świdnicy znajduje się kościół Pokoju wzniesiony w 1657 roku, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2001 roku. 
Wnętrze Kościoła Pokoju w Świdnicy
Wnętrze Kościoła Pokoju w ŚwidnicyFoto: CCat82 / Shutterstock.com

W 1905 została wzniesiona w stylu neoromańsko-bizantyjskim cerkiew św. Mikołaja Cudotwórcy, będąca dawną ewangelicką kaplicą cmentarną. Świdnica z racji swego historycznego znaczenia posiada wiele cennych zabytków architektury sakralnej, mieszczańskiej, jak i przemysłowej. Uniknięcie zniszczeń w czasie II wojny światowej pozwoliło zachować drugi co do wielkości (po Wrocławiu) zespół zabytkowej architektury na Dolnym Śląsku. Świdnicę zwiedzamy wspólnie z Małgorzatą Głogowską.

Bohaterem cyklu "Jedyny taki ktoś" była Anna Ojer, która wiele miesięcy spędziła w Centrum Zdrowia Dziecka, czuwając przy chorej córce. Teraz organizuje pomoc dla innych rodziców w tym szpitalu. I do tej pomocy angażuje innych.

Poza tym konkursy m.in. "Walizka marzeń", "W Polskę jedziemy" i "Gra Rodzina!".

W cyklu "Jest jak jest" wysłuchaliśmy felietonu Krzysztofa Feusette’a.

W audycji był też kolejny odcinek książki Katarzyny Bondy "Czerwony Pająk" czytany przez Agatę Kuleszę i "Strofy dla Ciebie" w interpretacji Pawła Królikowskiego.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

XVIII Międzynarodowy Festiwal Bachowski w Świdnicy

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2017 14:27
W audycji prezentujemy fragmenty dwóch festiwalowych koncertów - recitalu pianisty Kristiana Bezuidenhouta oraz renomowanego zespołu wokalnego Cantus Cölln pod dyrekcją Konrada Junghänela.
rozwiń zwiń