X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak wrócić do szkoły i się nie rozpłakać?

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2018 19:17
Jak przestawić się z trybu wakacyjno – urlopowego na ten szkolny i zawodowy? Na to pytanie odpowiemy podczas pierwszej powakacyjnej audycji Cztery pory roku.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: ABO PHOTOGRAPHY/Shutterstock

Koniec beztroskiego wypoczynku, wracamy do szkoły i pracy, a dzień staje się coraz krótszy. Zatem jak sobie z tym wszystkim poradzić ? Na ten temat wypowiedzą się uczniowie z Leszna, psycholog Karina Mucha (z SWPS) i mama kilkorga dzieci, która opowie o tym, jak zmienia się jej życie wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym.

W kolejnej godzinie audycji opowiemy o tym, jak Polacy pomagają innym i dlaczego tak wielu z nas angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Poza tym w audycji m.in. o otwieranym "Domu dla chłopaków" w Broniszewiczach prowadzonym przez siostry zakonne, które jakiś czas temu nagłośniły całe przedsięwzięcie w sieci, prezentując zabawny film o "siostrach – pingwinkach". Naszym gościem będzie też Monika Urban z Fundacji Się pomaga.

Na "Cztery pory roku" w poniedziałek (3.09) od 9.00 do 12.00 zapraszają Monika Tarka i Robert Kilen.

abi


 


Zobacz więcej na temat: rok szkolny praca
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak