X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fonoholizm w szkole

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2018 13:36
Czy, od kiedy i na jakich warunkach dzieci mogą korzystać z telefonów komórkowych w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum?
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock

We Francji zakazano telefonów komórkowych w szkołach. A u nas? Niektóre szkoły każą zostawiać komórkę w pudełku przed rozpoczęciem lekcji. Czy wpatrywanie się w telefon w trakcie lekcji, przerwy, w szatni i po szkole może doprowadzić do fonoholizmu? Jak nauczyciele sobie z tym radzą? A może jest im to na rękę?

Poza tym w audycji poradnik językowy, który wraca na antenę po dwumiesięcznej przerwie oraz materiał z okazji 70. urodzin Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku.

Na "Cztery pory roku" w środę (5.09) od 9.00 do 12.00 zapraszają Monika Tarka i Robert Kilen.

abi

Zobacz więcej na temat: szkoła telefony komórkowe
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dęblin lotniczą stolicą Polski

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2018 12:53
Wycieczkę po Dęblinie rozpoczęliśmy od wizyty w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych. Płk. pilot Krzysztof Kula, prorektor do spraw wojskowych, tłumaczył, że dzień studentów rozpoczyna się już o godzinie 6.00 rano. To zupełnie odbiega od stereotypowego planu dnia studentów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2018 14:51
Wałbrzych to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych ośrodków województwa dolnośląskiego. - Jest to jedno z najpiękniej położonych miast w Polsce - mówi w "Lecie z Radiem" Robert Strzeszewski, przewodnik turystyczny po Sudetach. 
rozwiń zwiń