X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rozmowy w "Sygnałach dnia" w piątek z Gniezna

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2018 14:43
O godz. 7.15 gościem będzie abp Wojciech Polak, Prymas Polski, o godz. 8.15 Maria Titaniec, przewodnicząca komitetu organizacyjnego Zjazdu Gnieźnieńskiego, a o godz. 8.40 Marcin Przeciszewski, redaktor naczelny Katolickiej Agencji Informacyjnej.
Drzwi Gnieźnieńskie
Drzwi GnieźnieńskieFoto: shutterstock.com

Blisko 60 prelegentów, 27 paneli dyskusyjnych, 22 warsztaty tematyczne, 10 Kościołów chrześcijańskich zaangażowanych w organizację - złoży się na XI Zjazd Gnieźnieński, który w dniach 21-23 września obradować będzie pod hasłem: "Europa ludzi wolnych. Inspirująca moc chrześcijaństwa". Tegoroczny zjazd, organizowany przez 16 organizacji katolickich i ekumenicznych, jest elementem obchodów 100-lecia niepodległości.

Zjazdy Gnieźnieńskie to międzynarodowe kongresy laikatu, będące miejscem refleksji i debaty o podstawowych wyzwaniach przed jakimi stoi dziś Europa, jak i o roli chrześcijaństwa w budowaniu europejskiej przestrzeni.

Zjazd odbędzie się z osobistym udziałem prezydenta Andrzeja Dudy oraz reprezentującego Stolicę Apostolską kard. Petera Turksona i nawiązuje do Zjazdu Gnieźnieńskiego, który odbył się w 1000 r., kiedy na zaproszenie polskiego władcy Bolesława Chrobrego do grobu św. Wojciecha przybyli cesarz Otton III oraz legat papieski.

***

Do słuchania "Sygnałów dnia" w piątek (21.09) w godz. 6.00 - 9.00 zapraszają Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przesłanie X Zjazdu Gnieźnieńskiego. "Nowy człowiek w każdym z nas"

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2016 17:25
Przekazujemy treść przesłania "Nowy człowiek w każdym z nas" zakończonego w niedzielę w Gnieźnie, trzydniowego X Zjazdu Gnieźnieńskiego przebiegającego pod hasłem „Europa nowych początków. Wyzwalająca moc chrześcijaństwa”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prymas: chcemy, by XI Zjazd Gnieźnieński był wprowadzeniem do obchodów 100-lecia niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2018 13:53
- Organizowany w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości XI Zjazd Gnieźnieński będzie okazją do refleksji nad darem wolności – powiedział prymas Polski abp Wojciech Polak.
rozwiń zwiń