Anna Jurksztowicz i jej taneczne przeboje na sylwestra

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2018 12:25
Wokalistka w sylwestra odwiedzi "Muzyczną Jedynkę" i zaproponuje do tańca swoje utwory z jej ostatniej, wydanej w październiku płyty.
Anna Jurksztowicz
Anna JurksztowiczFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Utwory zamieszczone w albumie opowiadają historie męsko-damskie, nie zawsze o szczęśliwym zakończeniu. A muzycznie każdy z nich nadaje się do tańca. Choć nie zawsze musi być to taniec żywiołowy.

***

Do słuchania "Muzycznej Jedynki" w poniedziałek (31.12) w godzinach 14 - 15 zaprasza Zbigniew Krajewski.

ag


Czytaj także

Anna Jurksztowicz poleca sałatkę peruwiańską

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2014 14:53
Kiedy ktoś się odchudza, to wtedy właśnie powinien szczególną uwagę zwrócić na to, co je. Anna Jurksztowicz od 30 lat robi sałatę, której przepis zdradza słuchaczom radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Jurksztowicz śpiewająco pisze o jedzeniu

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2016 16:15
Autorka takich hitów, jak "Stan pogody" czy "Diamentowy kolczyk" niedawno wydała książkę "IQchnia, czyli jak inteligentnie jeść i pić". - Trudno dziś mądrze kupować jedzenie, bo warzywa są z pestycydami, mięso z antybiotykami, ryby z metalami ciężkimi - przyznaje autorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Jurksztowicz: dziś piosenki są zupełnie inne niż kiedyś

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2018 16:53
Wokalistka ubolewa, że współczesna piosenka bardzo zmienia się. - Następuje totalne uproszczenie. A w moich piosenkach jest normalnie. Normalna linia wokalna, melodia, rytm i może jakiś nastrój - mówi w audycji "Już taka jestem".
rozwiń zwiń