X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gwiazdy przedwojennego kina, teatru i kabaretu

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 11:45
Wdzięk, seksappeal i oryginalna niepowtarzalna uroda charakteryzowały przedwojenne gwiazdy, ale kto dziś pamięta te mniej znane nazwiska: "żony swojego męża" Marii Żabczyńskiej, Nory Ney, Reri, czy Lili Zielińskiej? O nich opowie Michał Pieńkowski, współtwórca czasopisma "Stare kino", a my posłuchamy największych przebojów z tamtych lat.
Aktorka Nora Ney na wzgórzu wawelskim siedzi na lufie armatniej. W głębi widoczny pomnik Tadeusza Kościuszki
Aktorka Nora Ney na wzgórzu wawelskim siedzi na lufie armatniej. W głębi widoczny pomnik Tadeusza Kościuszki Foto: Koncern Ilustrowany Kurier Codzienny - Archiwum Ilustracji/NAC

Teresa Drozda przypomni estradowe wcielenie Gustawa Lutkiewicza (w drugą rocznicę jego śmierci), a Kazimierz Kowalski w ostatnią niedzielę karnawału porwie nas do walca z Emerichem Kalmanem.

***

Do słuchania audycji z cyklu "Czas pogody" w niedzielę (24.02) w godzinach 10-12 zaprasza Zbigniew Krajewski.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Loda Halama – artystka światowa

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2017 12:00
Tancerka, aktorka, gwiada, "pierwsze nogi II Rzeczpospolitej". Występowała w rewiach, teatrach i filmach dwudziestolecia międzywojennego w Polsce i na świecie. Zbierała najlepsze recenzje wśród występujących tancerek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dobiesław Damięcki - aktor i żołnierz

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2017 19:45
Zanim został aktorem i zagrał w latach 30. ubiegłego wieku w takich hitach kinowych jak "Dzieje grzechu" czy "Profesor Wilczur", był żołnierzem Polskiej Organizacji Wojskowej. 
rozwiń zwiń