Napaść seksualna. Jak reagować? Gdzie szukać pomocy?

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2019 11:40
W ubiegłym tygodniu doszło do napaści seksualnej na studentkę jednej z łódzkich szkół wyższych. W nawiązaniu do tej sytuacji do studia zaprosiliśmy psychologa, policjanta i prawnika, którzy opowiedzą jak obronić się w przypadku takiej napaści oraz gdzie szukać pomocy. Początek po godz. 9.00.  
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Yupa Watchanakit/shutterstock

W drugiej godzinie audycji cykl Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem" i spotkanie z aktorką Ewą Gorzelak, znaną z seriali, m.in.  "Na Wspólnej", założycielką fundacji "Nasze Dzieci" działającej przy Centrum Onkologii, organizatorką akcji na rzecz najmłodszych cierpiących na choroby nowotworowe.

Po godzinie 11.00 powiemy o tym, dlaczego muzyka jest tak ważna w naszym życiu. O edukacji muzycznej, korzyściach płynących ze wspólnego, rodzinnego muzykowania, wspieraniu utalentowanej muzycznie młodzieży w rozmowie z Violettą Łabanow - Jastrząb z Fundacji "Muzyka jest dla wszystkich". Naszym gościem będzie też Anna Czenczek z Centrum Sztuki Wokalnej w  Rzeszowie - nauczycielka śpiewu Ani Dąbrowskiej laureatki 2. edycji The Voice Kids.

Na "Cztery pory roku" we wtorek (5.03) od 9.00 do 12.00 zaprasza Marta Januszewska.

abi

Zobacz więcej na temat: napad obrona konieczna

Czytaj także

Dla urzędów człowiek bez PESEL-u nie istnieje

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2019 14:59
Zawisza urodził się 3 miesiące temu. Od tego czasu rodzice próbują zarejestrować go w USC, ale bezskutecznie. Dziecko urodziło się w domu, bez położnej. Tego prawo nie przewidziało.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Depresja poporodowa. Kiedy nie jest to zwykły "baby blues"?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2019 19:43
Rodzice z niecierpliwością wyczekują narodzin upragnionego dziecka. W momencie, gdy dziecko przychodzi na świat, wiele kobiet zaczyna borykać się z wachlarzem różnych, negatywnych emocji - począwszy od niewytłumaczalnego chronicznego smutku, a skończywszy na braku chęci do opiekowania się niemowlęciem.
rozwiń zwiń