X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zmiany dotyczące przyjmowania szczepionki przeciwko odrze

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2019 14:55
W audycji o zmianie terminu podania drugiej dawki szczepionki przeciwko wirusowej chorobie zakaźnej. Jak to wygląda wśród dzieci, a jak wśród dorosłych? O szczepionkach przeciwko odrze, o godz. 10.00 opowie dr Jolanta Rybczyńska - członkini zespołu Narodowego Laboratorium ds. Diagnostyki Odry i Różyczki z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Billion Photos/Shutterstock.com

W audycji także:

- o godz. 9.00: o stuleciu polskiego lotnictwa, gościem będzie dr Krzysztof Mroczkowski - zastępca dyrektora ds. naukowych, Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Zostanie zaprezentowany materiał wprowadzający z wykorzystaniem dźwięków archiwalnych -  sukcesy polskiego lotnictwa;

- o godz. 11.00: Piknik Naukowy 2019 "My i Maszyny" na Stadionie Narodowym, goście: Klaudia Bratkiewicz (Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu koło Chęcin), Katarzyna Nowicka (Centrum Nauki Kopernik), Dorota Truszczak (Redakcja Kultury i Edukacji Programu 1 Polskiego Radia).

Na "Cztery pory roku" w piątek (10.05) od 9.00 do 12.00 zaprasza Sława Bieńczycka.

K.A/abi


Zobacz więcej na temat: choroba wirus
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak