X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Druga rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 09:39
Środową audycję poświęcimy Zbigniewowi Wodeckiemu. Artysta mówił o sobie, że jest śpiewającym muzykiem. Lista jego osiągnięć muzycznych jest bardzo długa.
Zbigniew Wodecki w studiu Jedynki
Zbigniew Wodecki w studiu JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Zbigniew Wodecki jest autorem wielu płyt studyjnych. Ostatnia "Dobrze, że jesteś" ukazała się rok po śmierci artysty. Utwory, takie jak "Chałupy welcome to", "Z Tobą chcę oglądać świat", czy "Rzuć to wszystko, co złe" trafiły na pierwsze miejsca list przebojów.

O twórczości Zbigniewa Wodeckiego porozmawiamy najpierw z Haliną Frąckowiak (godz. 13.15). Artystka wystąpiła w 2018 roku na I Festiwalu Zbigniewa Wodeckiego w Krakowie. - Tak wiele pozostało po Zbyszku piosenek już nagranych, ale też takich, których jeszcze nie nagrał – mówiła przed rokiem na antenie Jedynki. 

Godzinę później (14.15) gościć będziemy w studiu Córkę Zbigniewa Wodeckiego - Katarzynę oraz Piotra Barona, którzy opowiedzą o płycie "Wodecki Jazz". 

W audycji zaprezentujemy również kolejny utwór z płyty tygodnia Smooth Gentlemen - "New".

Na audycję "Muzyczna Jedynka" w środę (22.05) zaprasza Marcin Kusy.

abi/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Chrzanowska obchodzi 25-lecie pracy artystycznej

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2019 15:21
Absolwentka PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie, przez lata związana z Piwnicą pod Baranami, triumfatorka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, nominowana do Fryderyka przywiozła do Warszawy trochę Krakowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stacey Kent: liczą się dla nas nie tylko muzyczne spotkania, ale też człowieczeństwo

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2019 16:55
Stacey Kent wraz ze swoim mężem i scenicznym partnerem - Jimem Tomlinsonem, zagrała koncert w warszawskim Teatrze Roma. W "Muzycznej Jedynce" małżeństwo opowiedziało czym urzekła ich polska publiczność, jak wygląda ich dzień wspólnego tworzenia muzyki oraz co znalazło się na ostatnim albumie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Barbara Wrońska: podjęcie decyzji o samodzielnym nagrywaniu to był początek mojej osobistej przemiany

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2019 20:41
Płyta "Dom z ognia" Barbary Wrońskiej rodziła się bardzo długo. Album ten w styczniu 2019 roku został nominowany do nagrody "Fryderyka" w kategorii "Album Roku Pop Alternatywny". Na antenie radiowej Jedynki autorka opowiada o emocjach, które towarzyszyły jej przy tworzeniu utworów. 
rozwiń zwiń