"Okno na sieć" - nowy cykl w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2019 07:07
Autor, artysta, ekspert, autorytet... W XXI wieku zostaje się nimi zupełnie inaczej. Nie goszczą na łamach prasy ani w telewizyjnym okienku - a znają ich setki tysięcy. Blogerzy, youtuberzy, instagrammerzy, influenserzy... 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/janeb13

Dzięki internetowi dzielą się tym, w czym sami są świetni, swoim talentem i wiedzą. Eksperci w swojej działce. Spotkamy ich, jeśli wejdziemy do ich świata. Świata sieci. Zajrzyjmy tam wspólnie - w "Czterech porach roku" w każdy piątek po 11:00 dwa fragmenty rozmowy z naszym gościem a całość rozmowy w formie video i jeszcze więcej informacji na naszym kanale YouTube. "Okno na sieć" - pasja, wiedza, doświadczenie.

Gościem pierwszego odcinka będzie Anna Makowska - doktor nauk farmaceutycznych i pedagog, czyli "Doktor Ania.pl". Obserwuje rynek spożywczy, widzi sztuczki marketingowe i demaskuje je, aby ułatwić konsumentom świadomy wybór dobrej jakości produktów; jest w złotej dziesiątce najbardziej wpływowych blogerów 2018; nagroda „Odkrycie SeeBloggers 2018” w plebiscycie Hashtagi 2018, II miejsce podczas Gali Twórców Influencer Live Poznań w kategorii Instagram i Kanały Specjalistyczne; „Gwiazda Mediów Cyfrowych” podczas Gali ShEO Award.

***

Na cykl "Okno na sieć" w piątek (27.09) po godz. 11.00 zaprasza Marta Januszewska.

kh