"Zatańcz z nami Polkę Dziadek"! Taneczny konkurs kultowej audycji "Lato z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2020 21:55
Dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia zapraszają wszystkich słuchaczy do wspólnej zabawy w konkursie "Zatańcz z nami Polkę Dziadek".
Audio
Lato  z radiem 2020
Lato z radiem 2020Foto: PR

Celem konkursu "Zatańcz z nami Polkę Dziadek" Programu 1 Polskiego Radia jest promowanie tanecznej zabawy, która umożliwi dzieciom, młodzieży oraz dorosłym odkrywanie muzycznych talentów i dzielenie się swoją pasją z dziennikarzami i słuchaczami radiowej Jedynki.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać taneczną wersję "Polki Dziadek" do podkładu dostępnego w dołączonym nagraniu. Następnie wideo w formie linku do pliku umieszczonego w serwisie YouTube lub Vimeo, bądź linku do pobrania pliku z serwisów umożliwiających udostępnianie i przesyłanie załączników (np. WeTransfer lub Vimeo), należy przesłać do 31 sierpnia na adres: polka@polskieradio.pl wraz ze zgodą na wykorzystanie wizerunku.

Zobacz jak "Polkę Dziadek" tańczą dziennikarze Jedynki:


Więcej informacji, wymagania techniczne i oświadczenie znajdują się w regulaminie na dole strony oraz w zakładce Jedynka/konkursy na stronie internetowej Programu 1 Polskiego Radia. Udział w konkursie oznacza jednocześnie jego akceptację. Konkurs odbywać się będzie etapowo, premiera wybranych materiałów już 20 czerwca w dniu startu wakacyjnej audycji "Lato z Radiem" (godz. 9.00-12.00).

Regulamin Konkursu Zatańcz z nami Polkę Dziadek - Lato z Radiem.pdf Polka Dziadek.mp3

Mat.promocyjne

Czytaj także

"Lato z Radiem 2020": znakomita muzyka, wciągające rozmowy z artystami, podróże po Polsce i konkursy!

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 14:07
"Lato z Radiem" jak zawsze będzie rodzinne, pozytywne, tętniące życiem i muzyką! Będą koncerty i spotkania na żywo z artystami i słuchaczami - a wszystko na antenie Programu 1 Polskiego Radia i w internecie.
rozwiń zwiń