Rafał Brzozowski gościem "Muzycznej Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2021 08:47
Artysta opowie - po godz. 14.20 - o singlu "The Ride", z którym będzie reprezentował Polskę podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji.
Rafał Brzozowski
Rafał BrzozowskiFoto: Grzegorz Śledź/PR

Bądźmy Razem. TVP/ teledysk do piosenki "The Ride"

Wcześniej - o godz. 13.20 - gościem Marcina Kusego będzie Wojtek Cugowski, który zaprezentuje singiel nagrany z zespołem Kruk.

***

Na audycję "Muzyczna Jedynka" w środę (17.03) w godz. 13.00 - 15.00 zaprasza Marcin Kusy.

kk/kh

Zobacz więcej na temat: Marcin Kusy

Czytaj także

Sekrety Marylin Monroe. Bohosiewicz: była niewiarygodnie silną kobietą

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2021 16:50
Światło dzienne ujrzał właśnie album "10 sekretów MM", który poświęcony jest piosenkom Marylin Monroe. - Nie udaję na nim Marylin, tylko opowiadam o Marylin innej niż ta, którą państwo znają - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Sonia Bohosiewicz. Jaka naprawdę była jedna z największych gwiazd Hollywood?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Aneta Figiel i Starsi Panowie. Zupełnie inna historia"

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2021 14:43
Na albumie "Aneta Figiel i Starsi Panowie. Zupełnie inna historia" znalazły się piosenki z Kabaretu Starszych Panów. - To temat, o którym myślałam od dawna, ale nie miałam śmiałości - mówi wokalistka w "Muzycznej Jedynce". Wyjaśnia, że te utwory to mistrzostwo już w oryginale i niełatwo było się za nie zabrać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Każdy kolejny krok nas rozwija". Halina Mlynkova o nowym singlu

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2021 16:31
- Ten utwór jest o odrodzeniu i przemyśleniu tego, co było. Po prostu o pokazaniu kolejny raz siły - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Halina Mlynkova, która wydała właśnie singiel zatytułowany "Szkło". W jaki sposób artystka tworzy kolejne materiały w czasach pandemii?
rozwiń zwiń