Patrick the Pan gościem "Muzycznej Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 09:02
Patrick the Pan opowie w Programie 1 o swojej nowej płycie. Album "Miło Wszystko" ukaże się 25 czerwca.
Patrick the Pan Miło Wszystko
Patrick the Pan "Miło Wszystko"Foto: mat. promocyjne

Patrick the Pan, właśc. Piotr Madej (rocznik 1988) to polski wykonawca muzyki alternatywnej pochodzący z Krakowa. Kompozytor, producent, autor tekstów, piosenkarz, pianista i gitarzysta.

Jednocześnie Patrick the Pan to nazwa zespołu Piotra Madeja, w skład którego wchodzą oprócz niego Kuba Duda (gitara elektryczna i basowa, śpiew) oraz Adam Stępniowski (perkusja, sampler, śpiew).

Debiutancki album pt. "Something of an End" ukazał się pod koniec 2012 roku. W 2015 roku pojawiła się druga płyta - "…niczym jak liśćmi". Można na niej usłyszeć gościnnie m.in. Dawida Podsiadło (w utworze "Niedopowieści"). W 2018 roku swoją premierę miał trzeci długogrający album, "trzy.zero".

***

Na audycję "Muzyczna Jedynka" w poniedziałek (14.06) w godz. 13.00-15.00 zaprasza Ula Kaczyńska.

kk

Zobacz więcej na temat: Ula Kaczyńska

Czytaj także

Szymon Pejski – "Jak tu żyć". Letnia piosenka z przekazem

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 14:31
Wokalista podkreśla, że "Jak tu żyć" to już propozycja wakacyjna, bardzo letnia. - Co prawda z takim przekazem motywującym i dającym nadzieję na przyszłość – precyzuje. Bo, jak zauważa, tej nadziei wszystkim było trzeba przez długi czas.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Harlem pracuje nad nowym krążkiem. Jaworski: to będzie bardzo poważna zaczarowana płyta

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021 16:05
Zespół Harlem wraca z nową piosenką zatytułowaną "Mazurski Wiatr". - Ten utwór powstał z prawdziwej, niekłamanej miłości do mojej małej ojczyzny, czyli do Warmii i Mazur - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof "Dżawor" Jaworski. Kiedy możemy się spodziewać całego nowego albumu?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Leepeck śpiewa o marzeniach. "Potok słów, myśli i dużo słów"

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2021 15:11
- To jest piosenka o byciu sobą i dążeniu do tego, aby zrozumieć, co dla nas w życiu jest ważne i żeby nie przejmować się tym, co myślą inni - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o najnowszym utworze Leepeck. Czy singiel "Alicja", w którym pojawiła się gościnnie Natalia Przybysz, jest zapowiedzią nowego krążka Piotra Lipki?
rozwiń zwiń