X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Na polskich uczelniach wrze

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2011 07:15
Krytyczny list na temat szkolnictwa wyższego opublikowany przez doktora Dybczyńskiego, pracownika naukowego Uniwersytetu Wrocławskiego, ponownie wywołał gorącą dyskusję o poziomie kształcenia akademickiego w naszym kraju.
Audio

Rektorzy uczelni próbują tłumaczyć, że to emocjonalna wypowiedź, nie mająca pokrycia w rzeczywistości.  A jakie są fakty… Na przykład stała już praktyka odwoływania zaplanowanych zajęć, z których nie odbywa się w roku akademickim nawet połowa?  Rektorzy o tym milczą… Wymuszanie na recenzentach prac doktorskich dobrych opinii, mimo że prace są bardzo słabe, ale za to praca napisana jest  na przykład przez siostrzenicę ważnego biskupa… Ktoś mógłby powiedzieć, że to incydenty, ale czy tak w istocie jest…

Gośćmi "Magazynu Reporterów" byli prof. Stanisław Mocek z Collegium Civitas oraz przedstawiciel kadry naukowej szkolnictwa wyższego z Wrocławia - prof. Marek Rocki.

Aby wysłuchać reportażu "Racje" Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej i dyskusji, która odbyła się po emisji materiału, wystarczy kliknąć "Magazyn Reporterów" w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Największe uczelniane skandale w sieci

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2010 06:38
Studenci wybierają w internecie największe skandale akademickie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

30 lat studenckiej solidarności

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2011 09:30
17 lutego 1981 roku po najdłuższym w historii Europy studenckim strajku okupacyjnym udało się zarejestrować Niezależne Zrzeszenie Studentów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studenci znikają z uczelni. Za 10 lat będzie o jedną trzecią słuchaczy mniej

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2011 06:33
Tak wynika z raportu „Demograficzne tsunami“, do którego dotarła "Rzeczpospolita".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prywatne szkoły upadną bez pieniędzy z budżetu

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2011 06:36
Ministerstwo nauki i szkolnictwa wyższego do tej pory nie przeznaczyło pieniędzy dla uczelni niepublicznych na kształcenie na studiach stacjonarnych - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
rozwiń zwiń