X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

DE-JA-VU "A la maison”

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2012 14:00
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 15:15 i "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
Piotr Motkowicz
Piotr Motkowicz

 

Poniedziałkowa Piosenka Dnia Jedynki jest debiutanckim singlem DE – JA – VU – niezwykłego projektu, w którym spotykają się dwie muzyczne indywidualności. On i ona. Noc i dzień.

Sid100, czyli Piotr Motkowicz, zasłynął jako twórca sukcesów grupy Hurt. Brzmienie jego gitary zdefiniowało na nowo styl zespołu. Gdy Hurt znajdował się u szczytu popularności, Sid opuścił jego szeregi, by kontynuować twórczą drogę na własnych warunkach. Wtedy poznał swoja Muzą i artystyczną partnerkę – Madame 102.

Anna Przędzak miała już na koncie udział w kilku przedsięwzięciach, niekoniecznie stricte muzycznych. Od pierwszego spotkania wiedzieli, że muszą razem nagrać płytę … śpiewaną po francusku. Nagrali ją pod producenckim okiem Marcina Borsa. Końcowy efekt rzuca wyzwanie krajowym standardom, a każdy z 10 utworów duetu ma szansę przełamać dźwiękową rutynę panującą w eterze.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak