X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pan Korek zaprasza na lekcje

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2012 12:35
Dzięki niemu nauka chemii i fizyki zamienia się w fascynującą przygodę. Podczas dzisiejszego Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik w namiocie nr 35 na dzieci i młodzież szkolną czekał będzie Michał Szydłowski, czyli Pan Korek.
Audio
Keczupowy Nurek Pana Korka
Keczupowy Nurek Pana KorkaFoto: źr. facebook

W godzinach 9-12 w "Czterech porach roku" trwała audycja na żywo z 16. Pikniku Naukowego. Studio plenerowe Jedynki, ulokowane w namiocie nr 5 na terenie warszawskiego Parku Marszałka Rydza Śmigłego, prowadzili Małgorzata Raducha i Roman Czejarek. Jednym z ich gości był Michał Szydłowski.

Skąd wziął się pomysł na alternatywne formy edukacji dzieci, dlaczego akurat Pan Korek i jak przeprowadzić doświadczenia z użyciem sprzętów codziennego użytku - dowiesz się, słuchając nagrania rozmowy z Michałem Szydłowskim.

/

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pogromcy Mitów i dziennikarze Trójki na Pikniku Naukowym

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2012 10:42
Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik gromadzi ponad 100 tys. widzów. Co roku wystawcy przygotowują eksperymenty pod innym hasłem przewodnim. Tegorocznym leitmotivem była energia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozpętaj burzę, zostań reporterem. Piknikuj

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2012 12:33
Na warszawskim Powiślu trwa XVI Piknik Naukowy Polskiego Radia i i Centrum Nauki Kopernik. Zobaczyć można m.in. stoisko portalu polskieradio.pl.
rozwiń zwiń